Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin JohnnyVodkaa .
#1
nume: Balan
prenume: Daniel
nick (actual si cu care ai mai jucat): JohnnyVodkaa
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): CoLa si inca cativa,nu le retin numele dar continui cu massuri pe mess.
timp de cand joc pe server: 1 an si ceva cu o pauza destul de indelungata.
sustinut de adminul (obligatoriu) : Cine ar dori sa ma sustina,un reply .
timp de cand joc CS: 5 ani cu pauze.
YM:vdk.alexs@yahoo.com
ip: 79.112.197.222
oras: Barlad
varsta: 17
steam id: spongix1

Am facut aceasta cerere cam grabita zic eu,dar asta nu este nimic.Din punctul meu de vedere sunt prezent pe server zilnic,atat dimineata cat si seara ; Orele nu ar fi o problema,stiind faptul ca intru zilnic,voi recupera si numarul meu de ore se va mari .Am mai avut admin , deci stiu regulile si cum ar sta treaba pe server.Va astept parerile de orice fel/gen cu mare placere.

Multumesc ! ! !
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
#2
Este adevarat ce zice ? Este un jucator vechi ? A creat probleme in trecut ?
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#3
pro!!! il vad des pe sv steam da ... orele sper sa le faca am incredere in el...Big Grin
#4
A avut admin acuma are slot si doar 33 de ore si din cate vad in statistici nici la skill nu prea misca. Voi cand veniti si faceti cerere de admin, ganditi-va la 2 aspecte:
-indeplinesc criteriile cerute in cerere?
-sunt indeajuns de bun in cat sa pot judeca alti jucatori ?

Ce vrei tu cu rank-ul de 96 si 33 de ore jucate? Eu zic sa mai meditezi un pic.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Verde,ma scuzi ca te contrzic putin,poate gresesc.
Vorba ta "nu vrei doar cantitate ci si calitate"
la skill nu prea misc,am eu timp dar faza e urmatoarea: degeaba esti bun la cs si esti si in top,daca nu esti un bun coordonator,un bun admin pe server.
La ore ,am sa le fac , cum am avut inainte acum o sa am si mai si.Joc zilnic cum am spus si poate unii admini ma vad,mai ales seara ca dimineata joc numai cu xplayer.
Astept in continuare pareri.
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
#6
Contra !
#7
LondonezuL Wrote:Contra !

( Te rog sa argumentezi de ce contra )

Nu asa se primeste un jucator vechi acasa Big Grin Hai sa fim mai buni cu semenii nostri!!!

Daca o sa greseasca ca admin o sa propun : Sa i se taie capu !!!!!!!!!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#8
Pro
#9
regulile is reguli toti am aplicat cand am avut ore, as fi de acord cu el ca om dar ii mai trebuie niste ore
#10
de knd a revenit baiatul face ore (ca si mine de altfel...de knd am revenit am 157 de ore in 20 de zile..) a mai avut admin si nu a facut probleme...le are cu adminatu, vede codatii,vb fumos si respecta pe toata lumea.. un PRO de la mine..
noth!ng Heart u-s
#11
pro
#12
pro
#13
pro
#14
treaca mearga..
#15
Dey Wrote:
LondonezuL Wrote:Contra !

( Te rog sa argumentezi de ce contra )

Nu asa se primeste un jucator vechi acasa Big Grin Hai sa fim mai buni cu semenii nostri!!!

Daca o sa greseasca ca admin o sa propun : Sa i se taie capu !!!!!!!!!!!

Mie mi`au trebuit 250 de ore cand am facut cerere ... daramite sa fac cerere la 30 de ore !!! :?: :?: :?:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)