Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Pluginuri
#1
Va salut pe toti.De curand am prins pasiunea pentru modul de gungame si mi-am creeat un addons dupa bunul plac.Dar pe parcurs am intampinat niste probleme mici zic eu.Vreau sa modific niste mici setari din gungame.cfg si sa adaug 2-3 pluginuri pe care nu le gasesc.Spre exemplu :
- Cand se ajunge la grenada si omor un coechipier de al meu sa nu ma mai dea cu un level in spate,doar sa imi scada la viata cat ii iau eu lui.Adica sa raman la tot acelasi nivel
-Timpul de respawn este de 3 secunde la mine,cum il fac de o secunda jumate?
-Timpul de spawn la fel,protectia aceeia cand te reapari nu este mai deloc..apare stralucirea aceea pe jucator dar se termina imediat..cum o pun de 2-3 secunde macar?
-Si nu gasesc absolut deloc pluginu amx_specafk .. daca un player era spec executai comanda asta si ii aparea o intrebare gen "Esti la calculator ?" si avea doar un raspuns cu "Da" , daca in 10 secunde nu raspundea ii dadea kick automat. Am vazut pe site la dumneavoastra acest topic si as dori sa stiu daca ma puteti ajuta cu aceste pluginuri pentru ca mi-ar fi de mare ajutor.Si poate si oluginu de amx_baninfo nick (in pluginu aceasta zicea ce admin ia dat ban,ora,steam,data,motivul)
Am pus si poza de pe acest site unde am vazut pluginurile.
Respecte !


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply


Messages In This Thread
Cerere Pluginuri - by RedBlack - 11-26-2014, 05:18 PM
RE: Cerere Pluginuri - by catalin - 11-27-2014, 11:49 PM
RE: Cerere Pluginuri - by RedBlack - 11-28-2014, 01:27 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)