Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutor.
#2
Da ... ii unu SSS .... stie si el .. hai sa te invatz o shmekerie ieftina rau de tot .... tot ce itzi trebuie ii o shurubelnitza stelara mica pentru shuruburi de laptop ... 1 comp ... net si youtube ... itzi cautzi pe youtube modelul de leptop si nu exista sa nu gasesti un filmuletz in care sa apara si modelul tau de laptop (daca vrei scrie aici pe forum si itzi dau si link) ... si acolo itzi arata pas cu pas ce sa faci ... in cel mai rau caz ... sa zic ca nu gasesti ... te duci la cineva care are compresor si pistol cu aer ... la service`uri de masini si il suflii Big Grin ... si suflii unde are gaurele in spate,lateral sau sub leptop ... eu zic ca te vei descurca singur ... fara sa`l duci la CINEVA ... sau la service`uri de calculatoare .... Sau ar mai fii varianta sa ii desfaci capacu din spate si il aspiri cu aspiratorul ... daca ai avea si o pensula cu par mai moale ar fii ideal ... sa faci putzin la ventilator ca ma gandesc ca nu l`ai mai desfacut pana acum Smile ... daca ai garantzie du`l de la cine l`ai luat ... caci daca il vei desface tu s`ar putea sa pierzi garantzia....
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...


Messages In This Thread
Ajutor. - by sss - 06-11-2012, 06:13 PM
Re: Ajutor. - by xplayer - 06-11-2012, 06:33 PM
Re: Ajutor. - by sss - 06-11-2012, 10:50 PM
Re: Ajutor. - by xplayer - 06-11-2012, 10:51 PM
Re: Ajutor. - by sss - 06-11-2012, 11:34 PM
Re: Ajutor. - by xplayer - 06-12-2012, 12:49 AM
Re: Ajutor. - by JaMMiN - 06-12-2012, 01:28 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)