Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuza
#4
Zuzu Wrote:1. ai luat kick pentru ca stateai in baza la tero in fund cu awp-ul cand bomba nu era pusa , si dupa ai murit si deoarece nu puteam sa iti dau slay , ti-am dat un simplu kick , daca toti tero ne punem sa stam in baza , atunci bomba pentru ce a fost inventata?
2. dupa acel kick ai intrat si m-ai facut ratat si etc si am continuat sa iti dau kick
3. dupa ce am vazut ca nu te potolesti , ti-am dat gag si te-am lasat sa joci , dar bineinteles ca scopul tau nu era sa joci , ci era sa ma injuri, asa ca ai iesit de bunavoie
4. n-am nevoie sa te cunosc , eu aplic regulamentul pentru oricine , indiferent ca il cunosti pe dj , si daca de la un simplu kick ( care l-ai luat meritat) , ai inceput sa ma jignesti atunci ai probleme serioase.

[IMG=http://img13.imageshack.us/img13/5899/dedust20000bg.png][/IMG]

Prietenul nostru juca cu numele de freelancer, ownerii pot verifica consola .

PS: Din partea mea poti sa nu mai intri pe server , daca o sa mi se faca dor de tine o sa iti trimit o felicitare. Salut.

daca faceai acestu lucru mai caprioaro unui admin care e cu rosu pe forum apoi luai si destroy si ban, nu dau exemple se stie, si eu as face la fel


Messages In This Thread
zuza - by caprioara - 09-07-2010, 08:27 PM
Re: zuza - by Zuzu - 09-07-2010, 08:53 PM
Re: zuza - by dj - 09-07-2010, 10:22 PM
Re: zuza - by JaMMiN - 09-07-2010, 10:39 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)