Poll: Vei incerca aceasta metoda usoara si sigura?
You do not have permission to vote in this poll.
Da
0%
0 0%
Nu
100.00%
4 100.00%
Total 4 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metoda sigura de a face bani, cu o investitie de 6 lei !!!
#8
domnisoara alia... iti irosesti timpul degeaba facand chestia asta.. hai sa spunem ca prin absurd functioneaza ... nu vei strange mai mult de 15 lei pe saptamana niciodata pt ca aceasta chestiune nu e de romania.. aici esti in ROMANIA si nu exista CUVANT.

Te ajut eu cu o varianta foarte buna de a face bani, dar pentru care trebuie sa iti dai interesul mai mult din punct de vedere al cunostintelor pe un PC. Inveti tot ce tine de crearea unor site-uri, iti creezi cat de multe site-uri poti (ar trebui sa aiba chestii interesante pt a fi accesate) , Iti faci cont pe GOOGLE ADSENSE, si acolo vei fi platita pentru fiecare vizualizare facuta pe fiecare site in parte.

Nu iti face sperante mari, pt ca la inceput nu vei castiga o avere. Dar cu timpul daca iti vei da silinta si vei invata si mai multe.. vei avea ocazia sa iti faci un venit destul de bun pentru tine.

PS: Cei care nu stiu despre ce e vb ii rog sa nu comenteze. Foloseste un var de-al meu si o duce foarte bine numai cu acest lucru.


Messages In This Thread
Re: Metoda sigura de a face bani, cu o investitie de 6 lei ! - by burlaku - 04-23-2012, 11:19 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)