Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere Ban si cerere supraveghere pe viitor
#1
sal.In primul rand vreau un ban pentru Spooky un kkt nesimtit care vazand ca nu e nici un admin pe server la ora asta(2juma -3juma dimineata) a bagat direct aimu,ii sarea tinta intr-o veselie(martori:piri,smiley,Ukoz).Cand m-am bagat spectator si am zis ca intru p mess sa vad daca e vre-un admin on la ora asta a disparut imediat dp server...


iar al 2 suspectat ca ar fi avut cod(wall de data asta) e VarcY sex simbol...de ce cred asta...omu le dadea prea bn asa ca am zis sa testez cva si cateva runde mergeam cu shiftu fara sa trag sau stateam la panda...si al naibii de fiecare data cand era sa dau de el primu(sa zicem ca atunci cand dadeam de altii si trageam unii in altii s-ar fi luat dp sunet)direct pe mn iesea tragand...daca voi stiti cine e si il stiti ca pro sic a jucator corect atunci imi cer scuze si merit un gag de cateva ore ca l-am injurat copios dp mica mea incercare de verificare...dar pana la proba contrara imi mentin parerea ca subsemnatu avea wall
Reply


Messages In This Thread
cerere Ban si cerere supraveghere pe viitor - by Bullu - 08-14-2010, 03:37 AM
Re: cerere Ban si cerere supraveghere pe viitor - by Guest - 08-14-2010, 12:58 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)