Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ...
#65
asadar..
1. eq..intrun fel sunt de acord cu parerea ta..la mn la cabana se tine o petrecere de obicei de la 2 dupamiaza pana a 2 zi...
2. daca e sa le ducem pe fete acasa la ora 8 juma ( hai sa zic k le duc pana acasa eu personal cu loganu k e moka) dar cum se vor simti restul feletor/adminilor/player-ilor stiind k ei sunt acasa iar noi petrecem??? zic asta pentru k am trecut printr-o experinta asemanatoare..plus k nush carui cojnvine sa ramana pana a 2 zi..eu unul sincer nu imi convine...
3.. concluzia e ca putem sa ne distram si de la 1 juma - 2 pana seara la 8...ne strangem la ora 1 toti la ciric la un gratarel (ikks daca e problema de gratar aduc eu personal unul sau ocup eu unul de la 9 dimineata (adik ma duc sa ocup unul Smile Smile) ) si ne bagam pe treaba 1 ora pentru mancare de gatit dupa care ne bagam la bairam Big Grin ( pe logan am invertor de 400w deci pot sa bag niste boxe acolo pentru oleak de atmosfera desi cred k alea auto isi fac treaba destul de bineBig Grin )..si ne vedem de treaba..nice and easy..acu nah..cum ziceti si voi ...


Messages In This Thread
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by Guest - 07-13-2010, 02:21 AM
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by Guest - 07-13-2010, 11:16 PM
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by Guest - 07-15-2010, 04:12 PM
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by RZR - 07-16-2010, 12:52 AM
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by Guest - 07-16-2010, 01:33 AM
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by Guest - 07-16-2010, 01:53 PM
Re: Gratar - Munte , nu se prea intelege nimic ... - by Guest - 07-16-2010, 02:54 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)