Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ghicitori
#16
alexZ Wrote:Vlad Tepes scapa sabia intr-o fantana. Cum o scoate el de acolo ? Big Grin...



o scoate UDA !!

Reply
#17
aKe. Wrote:Ce nu ia foc??
Big Grin Big Grin Big Grin



focul Smile)))))))))

Reply
#18
Palarie-ntr-un picior
ghici ciuperca ce-i ? Smile))
Reply
#19
Nyk Wrote:Palarie-ntr-un picior
ghici ciuperca ce-i ? Smile))


ciuperca Smile Smile))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#20
alexZ Wrote:Vlad tepes avea batalie cu turcii......Intr`un final castiga, dar observa ca un ostean il tradeaza.....Era disperat si la luat in tara, suinduse in tren .....si cand la prins ia taiat capu. CarE este greseala ? Big Grin


Greseala fiind Trenul ... ca nu erau trenuri pe atunci .. se sui pe Cal
Reply
#21
bv Laurentzii...
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
Reply
#22
laurentzii Wrote:
alexZ Wrote:Vlad tepes avea batalie cu turcii......Intr`un final castiga, dar observa ca un ostean il tradeaza.....Era disperat si la luat in tara, suinduse in tren .....si cand la prins ia taiat capu. CarE este greseala ? Big Grin


Greseala fiind Trenul ... ca nu erau trenuri pe atunci .. se sui pe Cal
greselile sunt: tepes se scrie cu T [majuscula] intr`un se scrie intr-un, suinduse se scrie suindu-se, capu se scrie capul, si cred ca ai facut si o discordanta de timp aici: dar observa ca un ostean il tradeaza, cred ca ai vrut sa scrii: dar observa ca un ostean la tradat, si asa ca ultima greseala, poate inventata de mine cred ca pe Tepes il durea in pu*a ca la tradat un ostean atat timp cat a castigat batalia.
Reply
#23
bravo playa...dar sa stii ca ai un warn deoarece ai facut si tu o greseala: pu*a se scrie cu L in loc de *
Reply
#24
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: Chiar imi place despre voi 2 ..... playa si jammin ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reply
#25
O iubesc inca de la scoala
E frumoasa plina
Si urata goala
N-am nevoie de aprobare
De la tata ei
E frumoasa
Si facuta din hamei :lol:
Reply
#26
asta e playa am gresit si eu..
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
Reply
#27
DjBOBO Wrote:O iubesc inca de la scoala
E frumoasa plina
Si urata goala
N-am nevoie de aprobare
De la tata ei
E frumoasa
Si facuta din hamei :lol:


Berea. Stejar :X
Reply
#28
poate totusi puneti si voi o ghicitoare care sa solicite partea superioara a corpului
Reply
#29
Ce sta in umezeala si nu se uda? Confusedhock:
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
Reply
#30
Ai vazut dar n-ai avut , o sa ai dar no sa vezi.

:!: :?: Idea
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)