Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
http://topavr.ro online
#31
pffff.... mda... in fine.. o sa le fac in alta zi..am dat ink odata upload..dak nici acu nu le ia...nush..nu ma pricep la convert sau mai stiu eu ce...
noth!ng Heart u-s
Reply
#32
le ia mai cu intarziere
Reply
#33
amis Wrote:pffff.... mda... in fine.. o sa le fac in alta zi..am dat ink odata upload..dak nici acu nu le ia...nush..nu ma pricep la convert sau mai stiu eu ce...
Trebe 5 min min sa le converseze..nu va speriati...
Reply
#34
la mine a mers am urcat cateva sus , a prima data mi-a luat 3-4 dupa restu.. a durat cam 2-3 minuteBig Grin
Reply
#35
e vorba de filme animatie !
Reply
#36
stati linistiti.. nu mai e nevoie de nimic.. renunt la idee.. multumesc celor care au vrut sa ajute ... situ ramane in continuare, daca aveti nevoie sa va puneti foto video.. etc... .. rog admistratorii sa dea TC la discutiile despre topavr.ro, sa scota din conditii ce tin de topavr.
Ne intoarcem la cs.. dar de data asta mult mai seriosi...

..prea multe discutii pentru nimic... sa aveti o zi minunata...

aaa.. si sv merge foarte bine doar ca erau la un moment dat 120 video la convertire ... adik se uploada mai repede decat facea convert.. si normal sa apara mai tarziu..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#37
deci mai uploadez sau nu?
Reply
#38
da
dar fa conversia ma intai !
si nu mai comentati nimic , daca aveti intrebari mi le transmiteti pe pm !
ms de intelegere !

hai cu upload-ul si gata !
Reply
#39
incet , incet uploadez si eu cate un video , care-mi vine in minte.la camin nu am uploadat ca e viteza mica.toata saptamana asta sper sa uploadez vreo 100 de videouri
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#40
ba eu abia mi-am facut cont ..eu nu am nici un video, filmuletz, wallpappere am vreo 10 pe calculator. Imi pare rau ca nu am timp sa ma ocup de chestia asta.

Dar nu inteleg de unde si pana unde sunt obligat sa o fac ? <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/topavr-ro-f81/topavr-ro-t7306.html">topavr-ro-f81/topavr-ro-t7306.html</a><!-- l -->

pe bune de cand suntem asa comunisti si impunem ce si cum sa se faca . si amenintarile astea ca raman fara accese si nu mai stiu ce ma lasa rece sincer.

Din cate stiu eu am admin pentru capacitatile mele mai bune sau nu de a admina, de a juca ....

Dar adminul si accesul pe care il am nu imi este conditionat de nush ce site nah imi pare rau dar eu nu pot sa gandesc asa comunist, ok sa se apeleze la bunavointa oricarui admin/player sa contribuie dar asta doar daca vrea el nu cu amenintari si cu termene liminta, mi se pare josnic. Nu vreau sa ranesc pe nimeni imi spun punctul de vedere.

care e diferenta intre ACTA si ceea ce ma obligati sa fac ca sa am admin ? de ce ma conditionati ?


Vreau sa repet, nu vreau sa supar pe nimeni imi zic doar punctul de vedere, si nu am facut ceea ce zicea in linkul de mai sus din simplul fapt ca nu am avut timp si nici nu o sa am.
Reply
#41

Ai ramas cumva fara accese sau ce tot postati aiurea ? Era doar o metoda de a va motiva ( la unele persoane a functionat si la altele nu). Daca ownerii vor sa va scoata adminele , vi le scot ca asa vor ei , nu trebuie neaparat sa aiba motiv . Nu s-a scos la nimeni nici un admin pentru ca nu a uplodat pe topavr asa ca nu mai faceti 100 de posturi aiurea.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)