Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
http://topavr.ro online
#16
mi-am facut cont, din placere, pt ca mi se pare o idee foarte buna. vreau sa ajut si sa ma implic in tot ce tine de comunitatea noastra...apreciez tot ce face marian, catalin, ionut si restul pentru u-s... DAR, dupa cum spune si level, nu poti obliga un om sa faca cv impotriva vointei sale doar pentru a-si pastra adminul/slotul care oricum l-au dobandit pe merit, pt ceea ce au facut deja pentru comunitate...santajul asta mi se pare de foarte prost gust... ii dai cv omului pe meritul sau k mai apoi sa i-l iei pt k nu poate/nu-i place/nu vrea/nu are legatura cu un site total diferit de cs... eu nu imi descarc in pc video-uri pt k nu imi permite memoria pc-ului (umpluta cu documente, proiecte, facturi etc) 50 de video-uri in 6 zile...deja....vreti si uploaduri si ore pe cs si pe forum...ziua nu are decat 24 de ore..din care 8 tre sa le dormi,vreo 2-3faci lucrurile casnice, te mai duci si la munca...tre sa intrii sa-ti faci si "norma" pe u-s...atat am de zis: uploadez si video-uri (asta dupa de mi le downloadez la mn in pc) si poze si ce o mai fi...PT CA ASA VREAU, ASA SIMT EU!!! nu pt k imi impune cineva...daca va fi sa-mi fie scos adminul pentru lucrul asta...asa sa fie..tot timpul petrecut pe cs.u-s.ro si foum.u-s.ro sa fie rasplatit pt k nu am uploadat alea 50 de video-uri...

o seara buna va doresc...
noth!ng Heart u-s
Reply
#17
Sunt de partea lui amalia si nu prea,adica 50 de videouri nu e mare branza...le iei cu youtube downloadezi cate 1 video-il uploadezi pe topavr,si il stergi si tot asa.Daca ai net bun,in 1h pui 25-30 videouri(ca pe youtube poti selecta ce iei,nu trebuie sa iei ceva foarte mare ca limita de download e de 150mb daca nu ma insel)
Nu e nevoie de bataie de cap,doar de Vointa
Si revin,postul facut de zuzu,nu este un santaj,este doar pentru a va aminti ca trebuie sa si dam ceva nu doar sa primim.Dar,de cate ori ati avut o problema,sau ceva inactivitate nu ati vorbit cu dj,catalin,marian,playa,zuzu?
Aici noi nu suntem o comunitate,ci mai degraba o familie(si in familie iti sustii aproapele la bine si la greu(am dreptate?) )
Deci nu trebuie sa postati neaparat,dar ganditi-va la cat au facut si vor mai face ownerii acestei comunitati,si un pic de bun simt ar trebui aratat.
Reply
#18
DECI UPLOAD LA 50 VIDEO ESTE OBLIGATORIU PT FIECARE ADMIN(atentie nu vip, dar sa dovedit intotdeauna ca vip sunt mai constiinciosi)
CINE CREDE CA NU ARE POSIBILITATEA SA DOWNLOADEZE(50video X50Mb fiecare = 2,5gb).. care se face in 3,4 minute petrecute la un site de torrente.. si sa faca upload(care i-ti ia 3 minute sa faci upload la tot directorul de videoclip)... deci in total vb de 7 minute download+uplaod .. si nu pe zi.. nu pe luna.. ci o singura data..... atunci NE VOM DESPARTI POLITICOSI.

PE LANGA CALITATEA DE ADMIN.. ACRE TREBUIE SA EXISTE OBLIGATORIU LA UN JOC DE CS.. ADMINUL ARE OBLIGATIA SA ADUCA NOI JUCATORI PE SERVER. VI SE PARE CA AM INTREBAT VREODATA DE CAND AVETI DEJA ADMIN CATI JUCATORI A-TI ADUS?


- DECI CUM SPUNEAM, NE DESPARTIM POLITICOS, DACA CONSIDERATI CA GH0ST NU MERITA 7 MINUTE .. O ZI PLAC(F)UTA SA AVETI.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#19
nu putem obliga pe nimeni sa fie admin !
este vreun admin pe server cs.u-s.ro adus(violat) cu forta?

astept reply
Reply
#20
gh0st Wrote:DECI UPLOAD LA 50 VIDEO ESTE OBLIGATORIU PT FIECARE ADMIN(atentie nu vip, dar sa dovedit intotdeauna ca vip sunt mai constiinciosi)
CINE CREDE CA NU ARE POSIBILITATEA SA DOWNLOADEZE(50video X50Mb fiecare = 2,5gb).. care se face in 3,4 minute petrecute la un site de torrente.. si sa faca upload(care i-ti ia 3 minute sa faci upload la tot directorul de videoclip)... deci in total vb de 7 minute download+uplaod .. si nu pe zi.. nu pe luna.. ci o singura data..... atunci NE VOM DESPARTI POLITICOSI.

PE LANGA CALITATEA DE ADMIN.. ACRE TREBUIE SA EXISTE OBLIGATORIU LA UN JOC DE CS.. ADMINUL ARE OBLIGATIA SA ADUCA NOI JUCATORI PE SERVER. VI SE PARE CA AM INTREBAT VREODATA DE CAND AVETI DEJA ADMIN CATI JUCATORI A-TI ADUS?


- DECI CUM SPUNEAM, NE DESPARTIM POLITICOS, DACA CONSIDERATI CA GH0ST NU MERITA 7 MINUTE .. O ZI PLAC(F)UTA SA AVETI.


gh0st merita mai mult decat 7 minute! , :oops: la fel si dj si catalin! Eu unul mi-am facut cont din curiozitate, dupa mi-a explicat marian despre ce e vorba, si m-am apucat de treaba, nu e mare branza, mai ales ca toti ne plictisim acuma!
Reply
#21
ghost scuze ca te intreb .. ce net ai?Smile.. sincer eu am sa incerc sa ma conformez da nu cred ca reusescSmile in 7 minuteSmile)).. decat un singur videoclip de 50 de mega
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
Reply
#22
Care ma ajunge dau o bere! ( sa nu credeti ca stau pe loc Smile) )
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply
#23
Gestapo.HD Wrote:Care ma ajunge dau o bere! ( sa nu credeti ca stau pe loc Smile) )
Date mare..robotule(glm)
Felicitari,tineo tot asa!
Reply
#24
abalala Wrote:ghost scuze ca te intreb .. ce net ai?Smile.. sincer eu am sa incerc sa ma conformez da nu cred ca reusescSmile in 7 minuteSmile)).. decat un singur videoclip de 50 de mega


idee este ca NU trebuie sa stai langa computer.. faci lista dai download si joci cs.. NU trebuie sa te uiti cum downloadeaza.. cand sa terminat.. dai uplaod si la fel.. faci ce vrei joci cs.. te uiti la film.. nu trebuie sa vezi cum uploadeaza.. de asta zic.. e simplu..aa si eu uplaodez.. cu 65kb/sec
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#25
gh0st Wrote:
abalala Wrote:ghost scuze ca te intreb .. ce net ai?Smile.. sincer eu am sa incerc sa ma conformez da nu cred ca reusescSmile in 7 minuteSmile)).. decat un singur videoclip de 50 de mega


idee este ca NU trebuie sa stai langa computer.. faci lista dai download si joci cs.. NU trebuie sa te uiti cum downloadeaza.. cand sa terminat.. dai uplaod si la fel.. faci ce vrei joci cs.. te uiti la film.. nu trebuie sa vezi cum uploadeaza.. de asta zic.. e simplu..aa si eu uplaodez.. cu 65kb/sec
da dar cum sa joc cu lag..?...1 nu pot eu juca 2 fac rau si sv-ului 3 derajez restul jucatorlor...adik .. sincer ..inafara de weekend .. cand ma trezesc si eu pe 9 -10 .. si o parte din el imi invat si o parte joc cs..plus restul chestiilor personale.... in timpul saptamanii in fiecare zi de luni pana vineri alarma imi suna la ora 5 si 40am... iar apoi ajung acasa la 4 si 15pm.. mananc stau oleak si dupa respectiv intervalul de timp 5-10 pm am de ales intre 1 sa citesc si sa invat pt bac 2 sa intu sa joc cs[ma vede mama zice "iara bum bum??"Smile)] 3 sa uploadez....si sincer la netul pe care il am si timpul liber aleg varianta 4 somnul.....sincer dak as avea net bun pc la fel de bun.. nu as uploada doar 50 chiar si mai multe... dar cand vad ca dau sa ascult o melodie pe youtube si sta juma de minut sa se incarce.. ma iau toti ******.....
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
Reply
#26
@ level si amis: comentarii de acest gen le aduceti la sectiunea pentru care aveti doar voi acces, daca faceti asfel de comenturi pe aici, e clar :|
Reply
#27
ok...am incercat sa uploadez si din 50 de video mi s-a uploadat UNA SINGURA X(x(x(x(x(x(x(x( desi la toate am dat save data si la toate a aratat upload complet X( uite aici pierdere de timp x(
noth!ng Heart u-s
Reply
#28
si eu am patit !
dar ai dat convert intai ?
acum fac conversia si apoi upload !
Reply
#29
ce convert???
noth!ng Heart u-s
Reply
#30
din avi in flv , pana mea , ca nici eu nu vad nica la my videos ! off smf !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 13 Guest(s)