Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enjoy
#16
ADR Wrote:cam tot din motivele astea ma gandeam ca mai bine s-ar face ceva mai serios...
cu ceva banuti, ca sa aiba lumea de ce sa isi bata capul, in principiu sa fie ceva in joc

cred ca nu sti ce povara iti ei pe cap Smile)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#17
vai dar ce negativisti erati :lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#18
A fost multa bataie de cap la inceput ca sa organizam un campionat ! A iesit binisor , dar se putea mai bine ! Sper ca in toamna sa mai organizam inca un campionat , dar ceva mai serios!
#19
idem savvy..ar fi super :mrgreen:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#20
Nu o sa putem tine un campionat mare!!Campionatele de 8-10 echipe is cele mai potrivite!!parerea mea
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
gogu Wrote:Nu o sa putem tine un campionat mare!!Campionatele de 8-10 echipe is cele mai potrivite!!parerea mea

si sa se termine rapid
#22
playa Wrote:
gogu Wrote:Nu o sa putem tine un campionat mare!!Campionatele de 8-10 echipe is cele mai potrivite!!parerea mea

si sa se termine rapid
Clar Smile doua grupe de cate 4 echipe primele doua din fiecare joaca semifinala sau chiar primele din fiecare grupa joaca finala!Un singur om nu se poate ocupa de un campionat,doi oameni sa-si imparta sarcinile si-ar iesi ceva frumos!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
cam gol pe aici.nu cred ca isi are rost sectiunea
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#24
de vina sunt vipurile!
#25
playa Wrote:de vina sunt vipurile!

Pai subiectul topicului era campionatul care nici acum nu s-a terminat .
#26
asa e ...eu stiu ca am ajuns in finala ...oricum renunta ceilalti deci am castigat Smile))
#27
vladutzZ Wrote:
playa Wrote:de vina sunt vipurile!

Pai subiectul topicului era campionatul care nici acum nu s-a terminat .



o sa il terminam.dar stai sa incep facultatea si sa treaca ceva timp.ca nu am voie sa vb la tel cu cineva din clan
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
danutzZ Wrote:o sa il terminam.dar stai sa incep facultatea si sa treaca ceva timp.ca nu am voie sa vb la tel cu cineva din clan


SRI-ul? :lol:
#29
politia de frontiera :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#30
danutzZ Wrote:politia de frontiera :cry:

Ce a trecut timpul Dane 8)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)