CS.U-S.RO

Full Version: RECLAM reclam RECLAM
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Fratilor totusi ... nu se poate aceasta buleala ... cum mama dracului sa mi se scada litere din admin ... si sa mi se zica ca daca mai intreb ... CEVA .....mi se da si BAN ... ( cine a zis stie )


Ba da ce dracu doar nu am 11 ani jumate ca sa ma amenintzi cu banu .... poti sa iti faci si BORSH cu serverul .... nu ma intereseaza TOTUL este de placere ..... daca vrei pun bani si eu la Net ...... la Intretinere ... banii nu's o problema .... nu am avut niciodata nimic cu ownerii si acum sunt F***T de ei .. prin nestiere inca ...

vreau si eu o explicatie la Motivul scaderii Literilor ... si pt ce asi putea sa imi iau Ban

asta ii cea mai simpla discutie posibila de pe messenger


ASTA II INTREBAREA MEA >>>>> intrebare de baraj Dragi Owneri ... DE CE ESTE LAGUL ASTA pe server cica s-a schimbat banda sistemu de operare ... s-a pus default .. si este lag de imi face freeze cs-ul mie care is tot pe airbites [mass]


Reclamatul: intrebare de baraj daca mia spui odata asta ai ban personal de la mine
Reclamatul: ne-am intelew draga admin
Reclamatul: inteles
Reclamatul: si p[entru asta ti-am scazut adminul


EU: nu inteleg ideia
EU: ce si care ii faza ca nu stiu
EU: explica si mie te rog
EU: bine , mersi pt toate explicatiile (bineinteles ca explicatii nu mi-am primit ... stateam si ma uitam la pagina de mess sa primesc si eu un raspuns ceva ... dar de unde ... am vazut cum a devenit idle )



Ip-ul meu este 89.41.199.214

asta ca sa nu te mai chinuii sa imi cauti ip-ul

Hf !!!
eu sunt de acord cu laur..la urma urmei..omu'a intrebat pur si simplu ce e cu serveru'..s-a spus ca s-a dublat banda insa eu am vazut doar ca a crescut lagu'..freeze nu am (ink)
in ceea ce priveste literele de admin...no comment..voi decideti..oricum..eu sunt pro laur..macar putea sa primeasca un raspuns omu Smile mai ales k el nu e un admin orisicare...
PRO Laur...ar trebui totusi sa lasam orgoliile deoparte...e doar un joc

Guest

Nu stiu dak is cel mai in masura sa judec ...dar omul nu a incalcat nici o limita a bunului simt...poate doar a facut altcv oricum il sustin pe laur Wink
ce raspuns sa primeasca razer ?, daca io timp de 2 ani jumatate am avut admin full pe server , administrator pe forum si acces in banlist , mii de ore petrecute pe server si mi s-a scos adminu fara sa ma anunte nimeni verbal sau in scris ca la ultimul cacatt. asta e sistemul. la urma urmei e doar un joc obosit , noi sa fim sanatosi Smile
NU stiu daca merita sa raspund acestei reclamatii. Ma supara si faptul ca voi ii tineti partea. Dar sa luam din nou cu toate de la inceput.
Domnilor eu nu deschid nici o pagina ziua sau nu aduc un film sau nu deschid rmdc ziua ca sa nu fac lag pe server, iar pe la ora 2 dimineata mai apuc sa aduc si eu ceva. Am facut afirmatia asta de nu stiu cate ori.
Doi : Lagul este in cea mai mare parte din partea celui care intra si nu a serverului. Motivele tin de banda lui , calc lui , peeringul retelui si etc. Banda este de 20 mb / s . Si am incheiat nu mai9 incep cat platesc si altele. iar asta cu banda este demonstrabila.
Trei. M-a suparat fff tare formularea lui Lucian .Si v-as ruga sa cititi cum se exprima. Dragi owneri ... figuri rosii .... decand astea Lucian . Am vre-o obligatie fatza de tine. Sa-ti dau explicatii in vreun fel. Din punctul meu am fost clar am facut tot ce se putea pentru acest server si ceea ce am de la voi sunt doar figuri a la zuzu si rosii inca. Iar daca ati inteles ceva bv voua.
Patru . Dupa ce am scos adminul si asa v-a ramane deacuma domnule Lucian am mers si am adormit copii, de aceea iti raspund asa de tarziu.
Cinci: Lui zuzu i s-a scos adminul nu fiindca a avut cineva ceva cu el ci datorita modului in care s-a comportat. tie iti scot adminul deoarece nu aveai dreptul sa tragi de ureche pe "dragi owneri" puteai sa ma intrebi direct si fara fazele astea., si nu mai pierdeam timpul dragule admin.
Fac precizarea ca am spus ca acela care mai spune ca are lag de la server isi ia ban de la mine personal.
O seara buna la voi. mihai


Aici aveti versiunea necenzurata:


|UC14N |4UR3N7Z11: intrebare de baraj Dragi Owneri ... DE CE ESTE LAGUL ASTA pe server cica s-a schimbat banda sistemu de operare ... s-a pus default .. si este lag de imi face freeze cs-ul mie care is tot pe airbites
livanumihai: intrebare de baraj daca mia spui odata asta ai ban personal de la mine
livanumihai: ne-am intelew draga admin
livanumihai: inteles
livanumihai: si p[entru asta ti-am scazut adminul



insa la copiere nu s-a copiat nimic din figurile rosii care stiti ce inseamna - rosii de furie -cine vrea ii dau poza pe mess dragi aparatori ai dragului admin. daca Lucian ar fi scris fara dragi owneri si fara sa aiba figuri rosii si folosea un alt ton nu exista discutia asta . Si v-as ruga sa cititi modul in care a fost formulata aceasta reclamatie si mai ales cuvintele folosite. Nu am de ce accepta asa ceva. Decizia mea a fost corecta si este corecta cu atat mai mult.
nu stiu ce s-a intamplat sau cine e "reclamantul"
daca as sti poate as vorbi cu el sa vad si eu care e faza

Problema cu lagul va asigur ca nu e de la server
Azi a mers naspa dar nu si zilele trecute
airbites e de vina
Mai mult de atat nu pot sa fac
serverul foloseste 2.3% CPU si nici macar 1 GB ram , mai are liber 2,2GB
Laur daca tot ti-ai dat seama ca e doar un joc, chill out frate, ce ai patit? :|
bine si acuma sa zic si eu de ce am intrebat ownerii dece este lag ... stiind foarte bine ca mihai are serverul la el in casa ... aseara jucam si eu linistit unu contra unu .... evident ca nush de ce era lag ... si la cei care rezistau vedeam ... numai lag 70 - 80 - 90 ... si deoadata sarea la 150 - 200 si ceva ... de asta am intrebat .... si la mine face freeez-uri cate odata ... nu zic eu am lag mic ... 5 - 6 - 7 ... si sa tin cont ca abia mi-am instalat windows si toate programelele si imi merge Ceas pc-ul .... Precizez chiar daca am odc deschis si copie vreo 4 de la mine nu am lag mai mare de 20 ... am si eu net cu banda de 5 mb si cred ca imi ajunge pt un pc de acasa .... DAR INTREBAREA MEA ESTE .... de ce au restu lag ... si de ce mi sau scos literele la admin fara sa imi zica nimeni nimic .... scurt va las pe voi ca sa va bateti capu .... eu oricum nu mai am admin



inchideti topicul va rog eu !