CS.U-S.RO

Full Version: eu!:)))
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
mda..ca sa zic asha..k nu prea am ce face k ma plicti..am decis sa deschid un mic topic in care sa va zic k FRATILOR NU AM COD!!!!deci pe bune acu, de knd am venit in iasi, am intrat pe server nonstop(nah..net ...calcBig Grin)si incepeam;head,head,head,numa cu 3-2,dupa care vedeam, codat,fmm de codat,bp in mataSmile).restu le stitiSmile) si tin sa mentionez k erau de la jucatori care stiau sa jaoce cat de cat(lemongreen park odata,bebezor)nah..eu unu nu le dau nici quit, nici gag..k is mai calm asha de felul meuSmile)),plus k asta ar insemna sa dispara acei jucatori de pe serverBig Grin..nu vreau sa ma dau mare..insa banuiesc k unii admini au in gand k eu am ceva..repet..nu am coduri..joc normal..nah..vreti..merem intr-o seara in stnet,imi aduc mausu ,tast,padu si castile si jucam fratilorBig GrinBig Grin [BTW,IMI CONVINE IDEEA CU STNET..care se baga vineri noaptea la un full????]



BFT ALL!!!!
te-ai trezit vorbind =)) nush cine te acuza de coduri, dar eu stiam ca esti slab Big Grin. lauda-te pe mirc nu aici =)). (was a joke)
nu zic stiu cateva exemplaer care le plac Acuzele ,,,, dar voi tzine pentru mine pana la proba contrarie