CS.U-S.RO

Full Version: laurentii ;)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nick: avEolA...snow...totul ok...baga india..totul ok...dau de rup..ii zic: "laurentii la multi ani"
schimb nick: leVel...joc la fel...dau rup...ma intreba sss : "level esti evolve?"...dau raspuns: "da"...nu trec 5 secunde iau execclient m_yaw 99999 si laurentii iasa urgent
am schimbat nick EvolvE^ dupa ce a iesti mi-am reparat cfg-u...si am iesti

admini pe server: doar launretii Wink

laurentzii...dak esti beat...bea un pahar cu apa rece cu lamie sati treak...si gandesti mai limpede dupa
[zic asta pt k iai zis pe snow la sss k esti "mahmur"]

bafta
E ziua lui lasa-l ba il reclami acum :-j:-j te-a confundat omul a vrut sa-ti faca un bine Wink)
=)) =)) =)) ....laure lasa bauturaaaaaaaaa Smile) Smile)
nick: Eacvl.... awp... totul era frumos, faceam fraguri,altii ma faceau pe mn...pana la un momentdat cand ii dau hd lui laurentii. imi face 3 poze si admin verde mi le-a cerut. Sincer e prima data cand imi cere cnv poze de pe cs si nu stiam unde is pozele. In final le-am gasit si i le-am trimis lu VerDe. Laurentii creda ca am wall, da ce vede el in pozele in care le-am trimis nush, dar am primit ban permanentSad Nu vreau sa fie el demis din functie pt ca nu sunt yo genul,dar macar sa mi se scoata banu si sa ii se bata obrazul prin reclamatiile postate. ms. voi posta pozele:[Image: awpmap0000x.png]
[Image: awpmap0001.png]
[Image: awpmap0002.png]
vreau sa rectific numele : Eac_vl
scz de offtopic ... eacvl fa frate si tu avataru ala mai mic pls
done..lam facut eu mai mic avataru

topic closed...dak ai ceva de reclamat...deschidetzi propriul topic