CS.U-S.RO

Full Version: Pt domnul Guz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Rog sa se ia in calcul urmatoarele :
Azi 5 Mai la ora 11:45 seara am intrat pe sav sau chiar poate mai devreme...dupa care intra "Domnul"Guz si schimba harta cum vrea si cand vrea el astai 1 la mana...2 la mana dupa ce danutzz a dat rr el se trezeste dupa vreo 5 runde sa dea rr...3 la mana imi dai slay k nu am vrut sa fac lame cu el pe fy_dust....4 la mana imi da gag pt urmatoarele :
ii zic: guz lasa fata sa joace :el imi da gag deampururea...:| rog sa se ia niste masuri pls cat de repede k el si asa zice k nu il intereseaza adminul.....multumesc :|
a 2-a reclamatie GRAVA.
nu se ia masuri? :!:
Guz se crede cam tare acum ca are admin, am intrat intr-o zi pe server si l-am vazut amanintzandu-l pe Nyk ca ii scoate adminu(ceea ce nu cred ca poate Wink) ), nu stiu de la ce se certau si nici nu ma intereseaza.

Guest

Asta de ce Dumnezeu mai are admin?????Ce am zis eu nu a fost suficient? IONUT??? CATALIN????
As dori si eu sa intervin putin....
1 D&G si playerii de genul sa nu mai vina cu acuze din astea fara sa fie sustinute de ceva anume....iti era greu sa salvezi consola?? de schimbat harta cum vrea el si cand vrea el nu poate pt ca nu are acces la comanda...poate doar sa dea la vot...ceea ce nu mi se pare deloc deplasat.iar restul acuzelor cred ca sunt nefondate
2 dmx spune ca e a doua reclamatie "grava"...pe prima nu o vad
3 freestyler daca nu te intereseaza...de te bagi, de ce ai facut postul...daca vii cu chestii din astea trebuia sa salvezi consola ca sa vada lumea de ce i-ar fi zis lui nyk ca ii scoate adminul
4 in aceeasi masura as putea sa intervin si eu fara dovezi si sa zic despre o discutie intre joker si sido in care sido intreaba cine e guz iar joker spune ca "guz e un ratat, nu il cunosti"
eu nici nu stiam ca Guz are admin !
removed imediat !
topic closed