CS.U-S.RO

Full Version: sugestie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
as dori daca vreti sa scoateti harta fun_allinone
nu se poate juca are foarte multe buguri va enumer cateva:
1. la awp daca intra 2-3 odata raman blocati toti
2. la pistoale dupa ce joci mai mult se defecteaza sunetu si se aude ecou( tre sa iesi din cs si sa intri iara sa se faca la loc)
3. la he e facuta foarte prost, daca raman 2 playeri un ct si un t si nu mai au grenade tre sa dam la unu slay.
4. se intampla sa ramai cu arma de cealalta runda in mana :lol:
5. la knife se intampla sa nu primesti cutzit
6. la inceput cateva runde nu se deschide usa si primim slay ambele echipe.
etc. etc.
am pus si eu o sugestie, ramane la discutia voastra daca vretzi sa o scoateti.
nu e o ideie buna ci super buna....daca ar fi dupa mine as scoate toate hartile in afara de de_dust2 ,de_inferno ,de_nuke de_train

hartile astea gen fun_ gg_ monther_tank si etc sunt pline de buguri si "nejucate"
jsT- Wrote:nu e o ideie buna ci super buna....daca ar fi dupa mine as scoate toate hartile in afara de de_dust2 ,de_inferno ,de_nuke de_train

hartile astea gen fun_ gg_ monther_tank si etc sunt pline de buguri si "nejucate"
mai sunt cateva harti care chiar merita jucate Wink de_dust,de_cbble si as putea sa-ti mai dau vro 2-3 exemple Smile ideea lui freestyle e geniala Smile Bft
mother_tanks nu are asa multe buguri dar allinone nu se poate juca
pe steam server voi vb cu dj si sper k vor fi doar harti de: de_, awp_, si fy_snow ATAT

voi face eu o lista atunci
vreo 10 harti de, vreo 5 awp si fy_snow ar fi suficiente si pe serverul asta :wink:
sa aduci aminte la conferinta
2. room_type 0 si gata ecoul Big Grin.
ms ikks o sa incerc :wink: