CS.U-S.RO

Full Version: pt ce imi scoateri adminu???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Guest

io incerc sa scap de un codat si voi imi scoateti adminu...bravo ma

Guest

sa ma pis pe sv vostru ...... imi scoateti adminu si slotu din cauza unui codat

Guest

catalin asta e mare ratat....
Dijmarescu tu joci/jucai pe server doar pentru ca aveai admin?
Dc ti sa scos adminu?
Hai ca iti zic eu
Simplu: "NU NE MERITI"
ce urat vorbesti frate... se cunoaste ca nu ai bunul simt in tine.. imi pare rau..
Cata: ca da slay
Cata: fara motiv
Cata: eu aduc oameni
Cata: el ii fugareste


deci...convins?

bafta
EvolvE^ Wrote:Cata: ca da slay
Cata: fara motiv
Cata: eu aduc oameni
Cata: el ii fugareste


deci...convins?

bafta

OFF TOPIC (cred) daca are cod si are dinamic...ce sa ii faca? (ii da ban are avertizare) .. joaca frate ca esti adus de CATALIN :roll: :cry:
EvolvE^ Wrote:Cata: ca da slay
Cata: fara motiv
Cata: eu aduc oameni
Cata: el ii fugareste


deci...convins?

bafta

poate ziceti ca sar in aparare ca e din aot ....dar
evo tu ziceai ca sa nu mai dea ban la astia cu dinamic sa dea comenzi orice ......acuma nu mai e bine nici asa .....
stiti care e faza multi pleaca de pe server din cauza favorizarilor ....dak voi vreti sa ramana playeri only iasi e trb voastra .....dar ca sa fie un server raspandit nu se face asa ...bafta
de acuma pe toti cei care noi ii aducem noi , voi trebuie sa le dati slay si kick fara motiv sau cum ?

am f multi prieteni chiar din clanul U-S care nu joca pt ca serverul e non steam si sunt admini minori care gandesc cu altceva in loc de creier !
va rog nu mai faceti greseli ! e asa de greu ?
dj Wrote:de acuma pe toti cei care noi ii aducem noi , voi trebuie sa le dati slay si kick fara motiv sau cum ?

am f multi prieteni chiar din clanul U-S care nu joca pt ca serverul e non steam si sunt admini minori care gandesc cu altceva in loc de creier !
va rog nu mai faceti greseli ! e asa de greu ?
mda ...mi-am dat seama cum sta treaba ....gandind logic e si normal.......pt mn oricum e bn ...nu are rost sa sar in apararea celor care sunt de pe aici de la mine ca nu are rost ( doar nu sunt din iasi nici io nici ei) ......MIE UNUL IMI E BINE PT CA MAI AM UNPIC SI FAC 3 ANI DE CAND JOC DOAR PE CS-U-S.RO.....o zii buna la toti
nu era nici un codat , el nici macar nu-si putea instala nimic abia a instalat cs sa joace ca juca de la servici si eram si langa el cand s-a int. ce s-a int.