CS.U-S.RO

Full Version: titirash !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
are careva ceva cu titirash ?

raspundeti-mi va rog !

Guest

NU.Imi place de titirez xD.GG!
ii OK...ce ii mai nashpa k are ip k a lui mezz...si ink 1-2 codatzi...adik: 79.112.200.* :-j

da asta ii minor

gg pt titirash...continua fragurileBig Grin

bafta...sau cum zice eq AMIN! Smile)
zic deoarece mi-a trimis pe privat cateva plangeri care trebuia sa le faca publice la reclamatii !
dar nu a indraznit ! si mi-a trimis mie ,.eu nu ma pot decide !

ziceti voi ! multumesc anticipat si scuze ca dau public niste mesaje private !

Titirash
Message subject: salutFolder: Inbox
frate as dori si eu sa ii faci,sa ii zici ceva lui Tutun....ma tine numai in gag ca il rog sa schimbe harta sau sa ii dea slay la un om afk...si daca il intreb de ce gag iar imi da si incepe sa imi de-a kick,slay....ma ameninta ca imi da ban....sta cu codatul in echipa si nu ii zice nimik...a intrat frodo pe server si i-a facut poze...te rog sa iei o masura....Mc



dj
Message subject: Re: salutFolder: Sent messages
am doar doi frati ! mihai si ovidiu (ivo)

ai ceva de reclamat intri pe forum .. ceea ce imi zici tu este sa am influenta negativa a unui admin ,,
intri pe forum .. dai copy la consola si paste pe forum

aduci dovezi .. si vom lua masurile necesare !

o seara buna !


Conducerea U-S !

Titirash
Message subject: Re: salutFolder: Inbox
dar nu am de unde sa iti aduc dovezi pt ca mi-a dat kick si s-a sters tot,dar erau mai multi admini pe sv.....si dijmarescu,frodo,jst,manutza.....si nu am cum dovezi...daca ma pun in gura iar cu el si una alta ca sa pot sa iti fac rost de dovezi imi da ban si nu am rezolvat nimic.nu iti cer sa ai o influenta negativa asupra lui numai sa puneti intr-o sedinta de-a voastra subiectul acesta in discutie.si macar sa ii atrageti atentia...mc


Sent: Tue Feb 10, 2009 8:39 pmView message | Post a reply

dj
Message subject: Re: salutFolder: Sent messages
se inregistreaza consola si dai copy paste la gag , slay , kick , in consola tot ce s-a discutat , se va analiza si vom lua masuri !


Sent: Tue Feb 10, 2009 8:44 pmView message

Titirash
Message subject: Re: salutFolder: Inbox
vad ca nu ma intelegi si pe mine ca nu am de unde sa fac rost de dovezi ca mi-a dat kick si mi-a iesit de tot din ct....e normal sa tii cu ai tai...mc oricum pt nimic...daca mai intri pe sv si ii prinzi pe server pe junglebox sau pe psyke sau pe berry@borred poti sa ii intrebi ca si ei si-au luat gag ca l-au intrebat de ce mi-a dat gag.


Sent: Tue Feb 10, 2009 8:54 pmView message | Post a reply

dj
Message subject: Re: salutFolder: Outbox
alooo
te inteleg
in conferinta s-a discutat clar .. cum esti neindreptatit de admin faci reclamatie si se rezolva , cu cel putin scuzele de rigoare daca s-a gresit !

dovezile sunt primordiale in cazul tau .. !
pe viitor asta ai sa fac i , eu nu iau apararea nimanui !
bafta !


Sent: Tue Feb 10, 2009 9:19 pmView message
pai:
1. nu kick ci quit ai primit..amx_quit name
2. are dreptate...knd primesti quit iasa din cs si pierzi datele din consola...da dak aveai vreun prieten pe server atunci puteai sa ii ceri lui consola
3. orice plangere kre nu apare la Reclamatii Admini...cu DOVEZI scrie clar acolo tot....nu se pot lua masuri
4. dak mai intampini probleme deastea...scrie in consola 'record name' si faci demo...si chear dak primesti quit...ce sa intamplat pana atunci se salveaza

succes
multumesc pt parere evolve ,,, mai sunt si altii ? !
bine ca mie nu imi asculta-ti parerea , nu am ajuns sa ma ia la misto oricine , citez " da ai admin degeaba " si tot felul de chestii ce sa fac sa stau sa ma uit cum isi bate joc de mine un copil ? sau aplic gag / slay / kick / quit / ban ? altu junglebobo ala e leit cu tine , mam saturat de cate ori am aplicat comenziile astea trebuie sa fac binduri pt voi 2 , daca intru pe server si vreau sa joc si eu cu klanul meu cu tag nu apuc 2 runde , toata lumea numai pe mine ma vede tutun dai slay lu ala tutun da vot tutun mai dute-n ..... ti-am dat quit ca ai ip dinamic ! si nu te amenintam cu ban ca puteam sa ti-l dau in loc de quit , daca tot faci reclamatie catre mine fa-o dupa reguli ca cineva s-a chinuit aicea totusi , sau mult mai simplu te scoateam la o bere sau invers si rezolvam totul ca 2 oameni . normal ca se fac reclamatii catre mine ca numai eu stau pe server si nu ma luati iar cu orele . daca nu ma insel poate confirma si " asa " si sa nu crezi ca am ciuda pe tine doar aplic regulamentul ,ai gresit esti sanctionat . daca nu e asa eu promit ca imi dau demisia .
corect tutun !

deci pt playeri ... aveti ceva de reclamat .. dati copy paste la consola si postati pe forum !

in timpul jocului pe server nu aveti ce sa va adresati adminului , doar jucati !
nu va convine puteti parasi acest server ! mai sunt si alte servere capabile sa va primeasca !
noi multumimi inca o data ca jucati la noi pe server !

topic inchis !