CS.U-S.RO

Full Version: Abuz din partea unui admin...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

Salut.Azi am jucat pentru prima date pe serverul dumneavoastra si sincera sa fiu mi-a placut...

Cu toate acestea m-a deranjat un lucru foarte mult ceea ce m-a determinat sa ma intreb daca locul meu este pe acest server...

Am jucat in jur de 3 ore si acum 10 minute adica in jurul orei 7 s-a schimbat harta pe fy_snow...
Am jucat pana am ramas eu si cu un tero si l-am provocat la duel cu cutite...Am asteptat si pana l-a urma m-a omorat prin perete tintind de 2 ori eu aflandu-ma in miscare...

Un alt jucator la acostat pe respectivul pentru faptul ca nu stie sa se bata cu brisca....nu am jignit pe nimeni ... am zis doar ca respectivul are wall(este imposibil sa tragi o data si a doua oara sa ma omori eu aflanduma la 5 metri de prima pozitie,fara sa ai wall)...

Deci dar remarca asta am zis-o si adminul dj imi da gag apoi slay....

se schimba pe inferno si am intrebat respectos de ce mi-a dat gag... iar el imi da din nou gag....

Am mai jucat pe multe servere si credeti-ma nu am vazut in viata mea un astfel de admin...Catalin daca nu ma crezi citeste logul de la 7 si vei vedea ca nu am avut nici o vina...pentru faptul ca sunt fata nu am voie sa joc pe server...spuneti-mi ca sa ma retrag....
nu ai voie sa acuzi pe server , nu ai voie sa injuri !
ai voie sa vb cu say_team sa spui orice tine de joc si de modul de a juca !

iti multumesc pt intelegere !
gag -ul a fost pt cuvantul wall , next is ban 100 min !

o seara buna !

Guest

HAi sa iti zic ceva,eu nu sunt proasta....bine mi-ai dat gag ca am zis ca are wall dar de ce mi-ai dat slay,ca inafara de wall nu am zis nimic si nu am vb cu say team daca nu esti destept sa vezii,nu mai te prefa mare nevinovat


Am zis wall mi-ai dat gag apoi slay fara sa fac nimic si cand te-am intrebat pe inferno de ce mi-ai dat gag mi-ai dat din nou gag sa ma confrunti cu vb nu poti sau tu te crezi mare si tare...daca esti tu detinatorul serverului spune-mi plec fara sa imi para rau...m-am inteles bine cu toti pana ai venit cu aerile tale de dictator...

Recunoaste macar ca ai gresit si gata lasa prosteala deoparte....
odata ce ai facut o acuza era normal sa primesti gag...ai mai jucat pe mai multe sv intelegem asta,dar orice servar are reguli de respectat...regulile trebuie intelese de playeri altfel risca sanctiuni impuse de regulament.Te mai asteptam pe servar cu mai multa buna-vointa de a respecta regulile Wink Salutare!

Guest

gogu Wrote:odata ce ai facut o acuza era normal sa primesti gag...ai mai jucat pe mai multe sv intelegem asta,dar orice servar are reguli de respectat...regulile trebuie intelese de playeri altfel risca sanctiuni impuse de regulament.Te mai asteptam pe servar cu mai multa buna-vointa de a respecta regulile Wink Salutare!

eu am inteles gogu gagul ca gagul dar ma deranjeaza slayul si gagul pt ca am pus o intrebare...imi place serverul imi vad de joc dar nu pot sa vad pe dj cum imi da slay fara motiv....
aha deci de asta mai intrebat care sunt adiministratori .... nu ai cum sa primesti gag/slay/ban fara motiv (numai daca e beat sau de craciun , nu ziceam de dj in general Smile )

Guest

eu vad ca se poate...Daca nu ma credeti rog pe Catalin sau pe Mihai sa citesca logul de la ora aceea....De asta am facut si topicul pentru ca gasesc inadmisibil asa ceva...sa primesc slay doar pentru cuvantul 'wall' si apoi al doilea gag pentru ca am intrebat de ce....nu am vazut in viata mea o asa adminareSad(
roxanitza ! deci care e abuzul ?
cati ani ai ? eu am 28 ! tu ?
daca tu crezi ca e normal sa nu fii avertizata ca pronunti cuvantul wall intr-un server plini de admini , te rog sa te duci in alta parte !
s-a procedat corect , gag , slay , ca sa nu mai incerci alta data sa acuzi , next era ban 100 daca mai ziceai vreo acuza !
o zi buna !

daca iti dadea gag , Catalin sau mihai , spuneai ca vii la mine si unul din ei nu ?
asa sunteti toti ,nu va recunoasteti vina !

Guest

Eu am 20 de ani...Deja ai inceput postul cu stangul anii nu fac un om....ci caracterul sau....

Care este abuzul?Ca dai slayuri in prosteala....Ai zis ca pentru wall este gag cand sv este plin,pe fy snow nu era plin .... totusi daca mi-ai dat primul gag de ce mi-ai mai dat wall si al doilea gag sau la tine se da cu bonus zici wall ai gag apoi slay si apoi alt gag

Te rog frumos nu mai incerca sa aduci argumente din astea,nu au valuare....Crezi ca as mai fi facut valva pe forum daca stiam ca este corect?Arata-mi in regulament unde scrie ca pentru wall primesti 2 gaguri si slay....

Ce zici de Catalin si Mihai???Te rog nu-i baga in aceeasi oala cu tine....Pentru ca ei nu se comportau ca tine....De aia pleaca jucatorii pentru ca sunt ca tine admini...

P.s.Puteti sa ii retrageti adminul lui danutzZ...Ieri cand eram pe server ma zis:Cine esti fa de mai multe ori?Am citit ca , Catalin a zis ca adminii sa aiba un minim de respect ...daca asa se procedeaza la voi ca daca sunt fata ma luati cu 'fa' si slay am gresit adresa....
roxanitza uite cum sta treaba... aprob vorba ta..."ci caracterul sau."pt ca si yo am 16 ani si nu mai pot yo ce zice lumea ca is mic sau nush ce.........dar cu Danutzz nu cred ca vorbeste asa....in fine....Partea a doua ... dak u faci reclamatie si pt un slay e treaba nasoala...veziti de treaba
roxanitza nu ai 20 de ani ! asa ca poate nici nu esti fata !
am zis ca serverul la momentul ala era plin de admini , tu erai in minoritate !
ca orice user care intra prima data ai facut la fel : ai inceput sa acuzi !
noi ne stim de ani de zile aici pe server , si vii tu cu faze si acuze , da dovada de bun simt si cere-ti scuze !
io nu am nici - o treaba dar mi se pare k danutz chiar asa a zis ... scz...
ai intrecut limita roxanitza...numi pasa catzi ani sau cine esti

nu dai u sfaturi ownerilor...sau dai comenzi de sef...k nu esti in masura sa zici tu k sa ii scoata adminu lu danutz pt ns ce o zis
+ cum ai vb de dj...k iai zis: "De aia pleaca jucatorii pentru ca sunt ca tine admini..."

ai grija cum vb pe forum

si restu kre nu suntetzi implicatzi nu va mai bagatzi in seama

Topic Closed
va vorbi doar roxanitza , o astept sa mai posteze !


orice alt post se va sterge !

Guest

1.Sunt fata si am 20 de ani.Nu ma credeti este partea a doua....
2.Nu dau nici o comanda ownerilor....

Eu am zis ce ma deranjat ,ce am gasit nedrept:faptul ca am luat slay si al doilea gag....Adica nu cred ca este corect ca sa primesc gag pentru cuvantul 'wall' conform regulamentului si apoi sa primesc si slay si al doilea gag pe inferno.Eu nu am jignit pe nimeni ,mi-am vazut de jocul meu am adus o acuza si am demonstrat in primele 3 topicuri ca am dreptate dar repet nu am venit sa imi dau aere,nu imi place si nici nu ma intereseaza sa ma comport autoritar...dar repet slayul si al doilea gag ma deranjat enorm....Nu am intalnit in viata mea o asemenea reactie....

Din cate stiu serverul este public deci orice jucator are dreptul sa joace...inclusiv eu...Iar despre faptul ca va cunoasteti de ce nu il faceti privat?Ca sa nu mai existe jucatori ca mine care faca acuze,doar intre voi sa jucati....

Offtopic:Iar in cazullui danutzZ sincer este chiar nesimtit,nu i-am zis nimic si el ma intreaba de fata cu toti jucatorii 'cine esti fa?' pentru mine este mai mult o jignire si sincer nu stiu ce criterii au fost pentru alegerea lui ca admin dar consider ca nu scorul face un jucatori ci reactiile sale in anumite momente critice...Sincer imi este sila sa joc cand este danutzZ online....
Pages: 1 2