CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Unban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Va rog daca se poate sa imi dati unban pe numele HDMI. Am primit ban si game destroyed de la Admin-ul biss azi 7/04/2014 pe la 23:30.

[Image: 841d72.jpg]

Multumesc anticipat.
ai primit destroy pentru ca jucai cu aim..este hltv se poate confirma
Bine ai venit pe forum.Sa vedem ce are de spus Biss.
inainte cu vreo 2-3 harti ti-a dat si ZuZuk tot pt aim poate confirma
am avut config facut. Intradevar era cu 60% aim. cel putin asa scria. Nu am sa mai folosesc config de acum inainte, asta e. Sunt sigur ca folositi si voi config in cs, ca prea nimeriti, nu dau nume care sunt. Era unu si in dimineata asta, bine ieri ca e trecut de 12, care dadea bine la cap, si cum s-a pus un prieten pe el, nu mai era asa bun. In fine, imi pare rau si nu am sa mai folosesc nici un fel de config! Am sa fiu cinstit cum sunt Adminii de pe server.
Cfg cu 60% aim ? Smile)
Nu jucam cs de ieri...
pot sa ti-l dau daca vrei Big Grin sa te convingi
Eu stiu ca nu exista cod in config
Numa buguieli dealea cu scripturi sau no recoil...

Infine...asteapta decizia unui administrator .
hdmi pe cine cunosti pe server?... hdmi daca imi zici 3-4 de pe server aare stii sigur ca joaca cu, cod, config etc.. nu numai ca-ti scot banul da iti dau slot ... zi pe toti care ii cunosti(poti sa-mi dai mesaj pe privat, nu e neaparat sa postezi aici)
vezi HDMI...ce sa-ti fac daca esti obraznic!
Georgiana... jucatorii n-au voie sa posteze la sectiunea asta... doar "inculpatul", adminii si administratorii asta ca sa stii pe viitor. Big Grin
Revenind la subiect... HDMI acum ce faci ? Arunci "capra moarta" in curtea vecinului ? "Sunt sigur ca folositi si voi config in cs, ca prea nimeriti, nu dau nume care sunt." Aici e vorba despre tine nu despre altii. Fii sigur ca daca mai are cineva asa ceva tot va fi prins la un moment dat. Asa se intampla cand luati cfg-uri "fantoma" de pe nu stiu ce site. Data viitoare fa bine si joaca cum stii tu. Eu de ex. joc default cu setarile de baza atat. Si vorba lui gh0st: daca tot acuzi si "arati cu degetul" macar fa-o pana la capat si arata-ne cine-s aia nu ne mai tine in suspans. Smile))
Mai HDMI esti absolvent la facultate si umbli cu d`astea Angry

[Image: img.php?image=7183_ciocan_4q71.jpg]
cum sa fie prinsi? nu ai cum sa iti dai seama decat daca folosesc cfg nesimtit, cum am avut eu. Nu mai zic cine are si cine nu, ca oricum nu ai cum sa ii verifici.
In fine:
Ma veti putea ierta oare? Sad( promit ca o sa fiu cuminte Big Grin
Din partea mea ai 35% - DA si restul nu , nu pentru ca ai folosit cod ca na..toti gresim ci pentru ca ai luat ban si l-ai pus iarasi crezand ca adminii sunt degeaba.Stii cum e proverbul ala cu ulciorul...
E de apreciat faptul ca totusi ai recunoscut.
dar daca tot aduci acuze,spune cine foloseste...si nu e "config cu aim" cu cfg cu scripturi...si dupa cum a mai zis cineva,nu toti folosesc cfg,se joaca default cu unele binduri...aa ca aveti grija ce luati si de unde luati...
despre unban aceeasi parere ca danutz...
Pages: 1 2