CS.U-S.RO

Full Version: esp spectator
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Propun sa punem pluginu amxmodx (admin spectator esp) care ofera adminilor care sunt spectatori un fel de wall ca sa depisteze codatii mai usor.
Daca sunteti de acord va dau linku de download... Smile
pro, ar fi bun
Eu zic sa lasam adminii sa joace cu AIM ca sa le vina de hac la astia care au wall Smile) Nu-i mai simplu asa ???
Eu zic ca este o idee foarte buna . Marmoata a venit cu o propunere care ar ajuta la detectarea celor cu wall mult mai usor din partea mea sun " PRO " pt aceasta propunere.
e o tampenie de plugin. nu e nevoie de asa ceva plus ca incarca serverul aiurea si fute rau de tot la ochi... iar unora dintre voi, fara sa jignesc pe nimeni nu v ar ajuta deloc, ba din contra, ati fi si mai nesiguri in ce decizii sa luati. asa ceva se foloseste doar pe laleagane, cutitarii sau eu mai stiu ce alte cartoane de servere nu us-ul baieti.

keep it simple! e cel mai bine ,D
Ba adutu cand te fac la un cs pan' la urma ? Smile
are bug "esp spectator", nu se poate pune, poate pe viitor, e foarte folosit dar de ani de zile dar are bug.
Ok , cum ziceti , si apropo adutultm , era doar o propunere , take it easy ! Wink
marmota, fa thread dp ce te interesezi putin despre subiect ptr ca vezi tu, ajungi sa fi neinteresant, chiar daca era doar o propunere puteai sa dai un search si ai fi vazut ca nu se mai prea foloseste de ani buni si ai fi evitat un post facut anapoda. pe viitor fi si tu mai pro putin.

si apropo, era doar o concluzie, tu bineinteles poti sa faci cum iti debiteaza capul. ceao:*



luigy in maxim 2 sapt termin cu perioada de proba ptr angajare si pe urma o sa fie mai lejer programul si o sa pot intra seara cel putin 2 3 ore... tu pana atunci exerseaza awp=ul pe marmota ca am auzit ca are helmetu avariat Smile)
wtf
=))) n-am helmet Smile)
te astept adutultm :-w
Smile) ne face marmota pe am2 al un loc dak se enerveaza , nu-i de gluma Smile)
(03-11-2014, 04:00 PM)Luigy Wrote: [ -> ]Smile) ne face marmota pe am2 al un loc dak se enerveaza , nu-i de gluma Smile)

Numa sa se umfle orezu Smile))
Nu ma cunoasteti ma Smile) eu doar ma incalzeam cu voi :p
ti-am zis , ti-am zis Smile) Marmota=Taofik(undercover)
`________' Marmota dupa un mix contra mea si lui Ce Big Grin http://www.youtube.com/watch?v=ThOkmskma-c
Pages: 1 2