CS.U-S.RO

Full Version: BAN fara poze ..fara justificare..admin mSD
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Imi scoate si mie cineva banu ?
http://ge.tt/8nwXFcN1/v/0?c
salut si bine ai venit pe forum. stai sa vedem ce zice msd...ca vad ca el te-a banat. o sa iti editez topicul si o sa scriu in titlu mSD ca sa vada si el...poate raspunde mai repede
mersi
tare ma tem ca n ai luat ban ca erai codat, motivele ar fi altele
Prietene esti distrus rau. Aseara pe tuscan tu si prietenul tau atom1k erati infierbantati ca eu stateam shift si ma ia pe mine atom1k ca is in "lanu de porumb"..da ma joc cum vreau pana la urma ..iar tu m-ai injurat tot din motivul asta si fix asa am scris in consola amx_ban 999 sticlet limb. PUSCARIE ERA MARTOR...de unde scoti tu REASON " codat " SI SINCER NICI NU STIU SA DAU BAN PERMANENT ori dau destroy ori dau zile ca scriu mai multi de 9 ...abia te tineai pe harta prietene si tu imi modifici in photoshop CODAT ..iti faceam poza..stateam spec da nu aveam motiv sa-ti dau pt codat..si nu stiu dc am presimtirea ca atom1k ala isi joaca rolul pe aici
asa de dat dracu e msd asta ..de te temi? ..ban PERmAnENT pt ce anume?
Mai inconstientule , tine minte ca m-ai injurat. Ti-am dat 16 ore si nush cat. Nu stiu de unde scoti tu permanent sau reason codat.
Unban done! Nu merge ban pe o perioada dupa ce s au mai executat banuri pe el, se ia direct permanent.
Pupati-va si gata!
Uita-te pe HLTV pe tuscan si vedem cine are dreptate.
Ms de UnBAN
Bine ca s-a rezolvat! Folositi gag, apoi kick daca se adreseaza pe chatul adminilor si apoi ban un pic peste 100 de minute daca nu s-a cumintit! Daca dupa aia jucatorul revine la fel pe sv si mai frustrat...acelasi procedey dupa care ban vreo doua zile! A 3-a oara daca se intampla ne punem intrebari despre capacitatile adminului!