CS.U-S.RO

Full Version: salut
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
imi scoateti si mie ban ul dat pe nedrept?
Bun venit pe forum!
Detaliaza problema...
pai,cica mi au facut poze ca am coduri asa....nu am nicio poza facuta...apoi ban direct ca nu le am dat poze
nu s copil sa joc cu coduri
in fine nu e frumos ce ati facut
zi adminu, harta, ora sa solutionam
nu citim in stele
ORA 8 50 CAM ASA....CS.DUST2 AIA MICA....ADMIN ANGEL_
ce nick aveai pe server?
cagulatu sau frantul
Eu am mai jucat cu el pe server si nu mi s-a parut nimic suspect la el. Acum sa vedem ce zice angel__. Poate vine cu o dovada ceva.
Eu am o problema cu cei la care le fac poze si nu mi le dau. Nu in repetate randuri am facut poze si playarul nici nu m-a bagat in seama, insa aici nu e cazul. Aici e vorba de poze neprezentate intr-un timp acordat pt aceasta sarcina, care cred eu.. era arhisuficient pentru asta... cam 10-15 minute. Am raspuns la intrebarea "Unde sunt pozele", unde sa le trimita, si pana cand. Am intrebat si ceilalti admini, nu vreau sa implic pe nimeni insa mi-a recomandat sa-i dau ban si sa ii las mesaj "sa lase pozele pe forum". Zic eu ca am clarificat problema. A da, nick-ul in momentul in care ai luat ban era "cagulatu".
IN FINE,NU GASESC NICIO POZA,DACA ESTI PROST RAMAI ASA
Eu nu tin minte sa fi adus injurii la adresa ta, cat despre "nu gasesc pozele" roaga pe cineva sa te ajute, nu insulta tu oamenii pentru ceva ce tu nu esti in stare sa faci..
deci, adminul are dreptate, trebuia sa pui deja alea 3 poze. topic closed banul ramane.
Sa nu uitam ca unele setari de windows 7 nu permite scrierea pozelor in folderele de pe C: ! Oricum urat ca s-a ajuns la insulte, si in acelasi timp urat ca adminii nu stiu sa se comporte cu profesionalism!
Inca ceva....avem hltv...hai sa nu il folosim in continuare!
angel__ n-am nevoie sa ma "protejezi" sunt un om cu picioarele pe pamant si cu mouse-ul pe pad. Eu i-am zis sa-i dea ban si sa puna pozele pe forum(daca vrea unban) ptc, parerea mea, un admin nu trebuie sa astepte atata timp pentru niste poze, care defapt nu vin,are si el dreptul sa se joace. Am verificat, pozele au fost facute corect, singurul vinovat este playerul care nu le-a prezentat. Ca un mic hint: da un search pe tot c-ul cu numele hartii, si ti le gaseste sigur 100%. Am simtit nevoia sa intervin. O seara faina, si spor la joc!