CS.U-S.RO

Full Version: RECLAMATIE ADUTULTM
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Admin adutultm ... a dat destroy la un coleg .. degeaba iam zis ca nu are nimic mia zis ca sunt 0 .. dupa ma facut prost dupa mia dat kick dupa iar mia dat kick dupa gag... si intr'un final ban ! din cate stiu nu ai voie sa folosesti comenzi pe alt admin .... mai ales sa dai ban ceia ce stiu eu din reguli... am ban acum nu pot juca.... faceti ce vreti .. nu admit comentarii de la pusti deal de marmota ... care nare nici 18 ani .. comentati astia cu admin mai mare ... cei de facut Wink ..



*SPEC* ncK : ia zi ai ceva personal cu mine ?

Statistici si ore jucate: http://bans.u-s.ro/stats/
Lunar primii 3 in /top15 primesc ADMIN ! Verificati forum.u-s.ro
*** Clean killed adutultm with a headshot from m4a1 ***
adutultm : essti porstan ma

adutultm : calmeaza te

Clean killed adutultm with grenade
adutultm : si hnu mai trage ca un *** din ochi

Adaugati la FAVORITE adresa CS.U-S.RO sau u-s.hostpixel.ro !
Cautam ADMINI: Detalii pe http://forum.u-s.ro !
*** Marmota. killed dic with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* adutultm : iti zic sa stai in banca ta daca vrei sa mai joci aici

Marmota. : dute ba >))



Server # 86
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin adutultm.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : ncK
[AMXBans] Reason : ' unknown '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 14251739 '
[AMXBans] Your IP : ' 109.103.60.140 '
[AMXBans] ===============================================
motanul cand nu are ce face se linge la koaie...valabil pentru ambii
OFF TOPIC: De ce il bagi pe Marmota. in aceeasi "oala" ? El e doar jucator n-are cum sa-si dea cu parerea la "Reclamatii Admini", ci doar adminii. Daca sa zicem ar fi avut admin putea sa-si dea cu pararea la fel ca ceilalti, indiferent de cati ani are.

ON TOPIC: Din cate stiu eu n-ai sa voie sa folosesti comenzi asupra altor admini, decat in cazul in care injura sau folosesc coduri ceea ce nu cred ca in cazul asta este valabil, deci adutultm n-are nicio scuza. Plus de asta ia-i mai si dat ban permanent. Acum, referitor la acel "codat" as vrea si eu sa vad un demo, ca sa vedem cat de indreptatit ai fost. Chiar daca sa zicem ca ar fi fost codat tot nu se justifica ban-ul care i l-ai dat lui nck.
Serverul e gol, dar voi tot nu incapeti unul de altul
1. Ia si posteaza tot logul , nu posta doar ce ti convine tie !
2. Eu ti am dat 2 kick uri nu adutultm , deoarece nu te potoleai cu comentariile si din contra el iti zicea sa te potolesti sa te calmezi si tu nush ce tot comentai !
3. Nici nu stiam ca esti admin !
4. Dupa alea 2 kick uri te ai potolit .Si de la capat Va salut si ne vedem pe server !
vreau sa stiu si eu la ce ora s-a intamplat banul?
Bravo! Acum chiar vi se potriveste ca o manusa citatul din Caragiale, "o soţietate fără prinţipuri, va să zică că nu le are!".
Ca tot veni vorba, daca dorim sa aflam daca un jucator are steam/slot/admin/owner avem comanda "amx_who"; eu unul nu administrez niciodata o comanda asupra vreunui jucator daca sunt incert in privinta acestui lucru.

Apropo, nenea care ai facut reclamatia, ce-ai copiat dumneata din consola este incomplet deci neconcludent in aceasta situatie.
Hai sa ramana asa.. ca numai are rost... sper sa ne intelegem deacum inainte. Bafta
daca au ajuns sa se certe adminii intre ei e grav, datii afara.


Si ca un mic pont as fii fericit sa nu mai dai tsay-uri plictisitoare , ca nu ma intereseaza ca te duci sa te caci sau ca te-ai trezit, mersi anticipat.
m am tot gandit daca sa rabufnesc si sa explic ce si cum, da baietu asta are o doaga lipsa si nu merita atata bagat in seama. intrati cand e pe server si o sa va convingeti singuri despre ce vorbesc. pacat ca n am salvat discutia in intregime, ca ce a dat el e doar asa la vrajeala sa bage zâzanie intre noi.
Are dreptate adutultm, copilu ala e in plus si nu stie ce e cu el. Apropo, orele pentru admin le-a facut stand spectator zi si noapte, nu cum am muncit noi, stand si urmarind jucatori. Nck, ai o bulina neagra, am un obicei din a bana adminii Smile)