CS.U-S.RO

Full Version: Gen dropbox
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Site gen dropbox, copy.com doar ca ai 15gb cand iti creezi contul si daca iti crezi contul dupa link-ul meu ai 15gb + inca 5gb, foarte frumos, e un site in plina dezvoltare, disponibil si pe telefon adroid, ios, tot Wink

Iti creezi cont si dupa descarci aplicatia, te conectezi pe aplicatie si dupa primesti un email de confirmare Wink
Aici !
drive.google.com....ai tot 15gb...am luat ieri un windows de la fratemiu (deci romania - franta)...3.1gb i-am tras intr-o ora. Banuiesc ca la nivel Romania - Romania cu internetul care este la noi probabil dureaza cateva minute.

Asta am zis asa ca sa fie inca o varianta in plus la GEN DROPBOX
aici la fiecare user invitat primeste inca 5gb Wink
eu foloseam "humyo", era super tare, dar acum a fost cumparat de https://www.safesync.com, e ceva mai sofisiticat acum, oricum am facut cont acolo.. daca sa schimbat ceva in contul tau sa-mi zici si mie..
trebuie sa te conectezi pe aplicatia pe care o descarci, dupa primesti un email de confirmare Smile
eu am 100GB pe Dropbox Big Grin
Da numai mie imi arata avataru?
da, dar ai platit Tongue,
faceti si aici cont, daca nu vreti sa folositi faceti doar pentu mine Tongue, dureaza 5min
nu am platit am folosit metoda share to a friend: 5 GB/per prieten Smile