CS.U-S.RO

Full Version: destroy degeaba
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
salut . sunt "GoD" .. joc pe acest server de aproximativ 1 an si nu am avut niciodata probleme .. ba mai mult sunt cunoscut de catre toti adminii... ma rog se pare ca aproape toti deoarece astazi "domnul" Edward mi'a dat destroy fara nici un motiv .. probabil de ciuda nu stiu.. poti intreba orice admin despre mine . nu se poate asa ceva !
Bun venit pe forum!
Asteptam sa ne dea raspuns Edward Big Grin
Totusi reclamatia ta nu respecta cerintele, copy paste din consola privind banul sau macar ip-ul, harta pe care ai luat ban, ceva detalii mai concrete.
Salut!
Harta pe care a luat ban e awp_india. Stiu ca la un moment dat Edward. a zis pe chat ca probabil ai wall asta fiind si motivul pentru care probabil ti-a dat destroy. Eu in schimb n-am mai stat pe harta ca ma cam plictisisem si am iesit.
Acum sa vedem cu ce varianta vine Edward.. Stiu ca era si adutultm atunci si asa poate se lamureste problema mai bine.
Da asa e pe awp_india am luat mi'am dezinstalat deja cs.. Mai era pe harta si adutultm , wildchild care stiu ca nu joc cu magarii . Edward ce sa zica ..ca am avut wall ar fi culmea sa zica ca mi'a dat aiurea .. Totusi trebuia sa'mi fi facut poze sau ceva . O sa revin cu ipul cand ajung acasa. Ms
Nu stiu ce sa zic,cand sunt pe server,nu prea mista God,pe awp nu am fost sa ma pronunt...,avem un demo ceva?
Demo-ul este asta: http://bans.u-s.ro/HLTV/10-09-13/US-1309...dem.tar.gz
Am sa ma uit si eu mai incolo sa vad ce e cu el. Big Grin
Sorry pentru intarziere, motivul este wall in 30-40min revin cu un filmuletWink dupa ce verific demo-ul.

Probabil am gresit in privinta ta si imi cer scuze doar ca au fost cateva faze in care am avut suspiciuni

Prima suspiciune a fost asta

A doua suspiciune a fost asta


In acest video am fost pe adutultm si cand am dat pe tine am vazut ca stateaI cu tinta exact unde era el si de asta am descis sa dau destroy, nu mi-am dat seama ca aivazut cand a intrat acolo dar totusi il asteptai acolo.. si el statea si pe loc....
TE ASIGUR CA NU JOC CU CODURI cred ca pe la 14 ani am facut si dinastea... acuma am 21 Smile te rog sa'mi scoti banul . 89.136.162.170
Nu vedem nimic. Acest videoclip este privat! Grabeste-te oleak cu demo ca sa nu fie nevoie sa ii scoatem banul
uita-te mai atent la a 3-a faza, se vede cand a cazut
asta am zis si eu... ca se vede ca a cazut, eu nu eram pe el atunci am schimbat de pe el si cand am dat am vazut ca statea cu tinta... (greseala mea)
Deci e curat sau nu?
Din privinta mea e "curat". Nu apare nimic deosebit pe filmulete. Poate s-a grabit cand a dat banul. Asta e. Big Grin
e harta mica, nu ai ce vedea, nu stie deosebit de bine peretii
Conform parerii majoritatii, adica 3 admini cel putin, GoD curat. Unban done.
Edward admin suspendat 1 saptamana. Fiti mai precauti.
TC