CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie r1k
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
- numele adminului : r1k

- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : Clean

- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : destroy + tot buchetul fara motiv (daca are vreun demo sau ceva si reiese ca aveam ORICE fel de cod doresc sa-l posteze ).

- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : am pozele aferente comenzii ( CELE 109 POZE !!!! ).Sa le postez ?

- ip-ul tau : 79.112.106.21

- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : Nici o sanctiune ! Discutiile sunt vechi pe svul asta in legatura cu ce ar trebui sa se faca cu asa-zisii "admini" de genul acesta care habar nu au ce-i cu dansii si umplu forumul cu reclamatii si MAI RAU golesc svul de useri.

Cu respect al vostru fidel ( sau fidea ... cum doriti Tongue ) Clean !
Ce-ai facut Clean i-ar ti-au dat astia ban ? Smile) Nu mai juca atat de serios ca dai de banuit. Big Grin Probabil un admin mai mare o sa-ti scoata banul cat mai curand asta in caz ca nu vine r1k cu o dovada intre timp.
m-am uiat pe demo si nu exista nici urma de indoiala:

http://bans.u-s.ro/HLTV/23-08-13/US-1308...dem.tar.gz
Lasati-l sa se incarce cand dati viewdemo si pe pe la urma minutul 145 -> 155

o singura faza mi s-a parut suspecta (intrucat am urmarit si nu ai jucat cu sunet), minutul 152:11 (e la ora aprox 10:25 AM) din demo cand trage prin perete si ii vine coechipierul in fata (chiar si asa pare destul de surprins).

r1k sa stii ca si eu sunt surprins uneri ca ma mai bat noobi dar asta e... e mai intampla sa imi iau 1-2-3 capete (dar nu mai multe ca sunt foarte bun =]] ), ca asa e in cs Smile
deci cine ia dat admin lu r1k sa isi asume raspunderea! Eu disper cand vad asa admini inapti.
Multumesc de unban si ne vedem pe SV !!
Clean e un inapoiat. In demo nu este nicio faza pentru ca un jucator ca el e greu sa-l prinzi, dar va spun eu SIGUR ca are wall. Daca nu are inseamna ca eu nu stiu ce inseamna Counter-strike si sunt jucator de Super Mario Smile
la fel ca si wallul meu Undecided
cine il cunoaste si poate sa i trimita un keylogger care sa faca ss-uri la activitatea lui pe calculator sa ma anunte, ca sa va lamuriti si voi. are 100% wall dar nu l activeaza decat pe harti mari si cand e lume multa, gen ecc, badboy sau alte dracovenii d-astea ptr baieti with small dicks Big Grin
Dragi owneri de cand se permite unor inapti cu arfe de mari jucatori si admini sa jigneasca useri atit pe server cat si pe forum ? A decazut u-s asa de mult ?

P.S. : 1.atomik eu cred ca esti un pic frustrat ca mai exista si useri peste 30 de ani care joca doar 4fun si care "indraznesc" sa-ti strice scorul de pgl-ist pe un server pe care nu inteleg ce cauta o zeitate ca tine + ca nici nu -si pun mintea cu tine sa te injure asa cum ar trebui...ca de la tata la fiu (ca dupa modul cum abordezi problemele ...nu cred ca ai trecut de pubertate).

2.rik daca aveau orice urma de indoiala ownerii crezi ca mai jucam eu atatzia ani pe sv asta si cu admin full si ca simplu user si cu acelasi nick ? Ce zici preputz ? Nu da cu virgula ?
Sau dupa parerile voastre toti adminii de pe sv asta sunt niste "inapoiati" si "cretini" numai voi suntetzi miezul din dodoasca ?
Clean nu te mai lua cu toti in gura. Asa is unii, vezi tu de ale tale si nu mai baga in seama pe cei ce nu merita bagati. Oricum daca se exagereaza prea mult zboara adminul.

PS (pentru admini) Este HLTV acum, cine vrea sa faca vreo demonstratie si sa ii creasca rangul pe u-s, nu are decat sa traga demo-uri si sa demonstreze.
Mda Jammin ai mare dreptate asa o sa si fac.TC pls.
adutultm + atomik = love
Inainte sa aruncati cu vorbe, veniti cu dovezi concrete sa discutam civilizat.

Have Fun!

TC