CS.U-S.RO

Full Version: sugestii promovare!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare,


Stiu ca n-am mai trecut pe server&forum de mult timp dar sunt mega ocupat cu tot felu de proiecte si asocieri ,dar nu despre asta e vorba.
Odata cu intrarea mea la facultatea de arte in iasi, am sa am mai mult timp sa ma ocup si de acest aspect de promovare.


Asadar iata cateva idei :
1. Pe facebook cand postati cate ceva poze, sau pe pagina folositi si hashtagul #usro sau #csus .
2. Cand postati cate un admin pe pagina semnati-va gen #wak sau #verde ca sa stie lumea cu cine vorbeste la momentul respectiv
3. Doresc sa fac un spot cu intalnirile noastre, si ceva faze din joc.
4. Ar fi fain sa organizam niste concursuri diferite de cs, gen grafica artwork , semnaturi si alte chestii de genu.
5.Nu stiu daca-mi permite timpul acum dar din septembrie ma voi ocupa sa realizam niste afise & stuff pentru a le lipi prin oras, aiurea ( daca e nevoie scriem si pe pereti )Smile))
6. daca doritorii de masini de pe acest forum propun sa realizam niste stickere si sa le lipim pe masinile noastre Big Grin

acestea fiind zise, hai sa incercam sa ne marim comunitatea nu doar prin cs ci si prin alte mijloace.. gen sectiuni de photoshop /editare foto/video si daca mai aveti idei adaugatile aici
frate mai dute pe twiter cu hashtagurile tale Big Grin
fa afise si punele prin iasi, mai ales pe langa licee, atat
cu 10 lei umpli iasiul de afise
hash tagurile se folosesc peste tot , twitter , facebook ,instagram ,btw totusi e ok sa se semneze cineva cand posteaza pe pagina aia..
Si ai platit?
Pai ce ai facut verde ai postat ceva si apoi ai sters?
Hashtag? Big Grin