CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie arabul
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ma baga la spectator ca joaca el cu facem records daca doriti lume pe servar controlati admini:-j


Facem Records c_C : scoate afara pe wall

ADMIN AraBuL: transfer Wall SenNnZaTiOn.! to SPECTATOR
*** AraBuL killed Facem Records c_C with a headshot from m4a1 ***
*SPEC* Wall SenNnZaTiOn.! : dc?

Wall SenNnZaTiOn.! is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Facem Records c
as dori o explicatie:-j

apoi dupa ce ma pune spec si vede ca stau acolo ma transfera el tero sa faca frag:|

ADMIN AraBuL: transfer Wall SenNnZaTiOn.! to TERRORIST
AraBuL (RADIO): Fire in the hole!
*** AraBuL killed Facem Records c_C with a headshot from xm1014 ***
* Killed by AraBuL with m4a1 @ 24.m (46hp, 0ap) >> chest: 1 leftarm: 3
* You hit AraBuL 3 time(s), 54 damage >> chest: 1 leftarm: 1 righta
Te am rugat frumos 5 min sa stai ca pusesem pariu cn ajunge 1 la 10 ... si nu au durat 2 min si te`am repus eu in joc ca terminasem asa ca nu mai fa din tantar armasar ...
daca ma rugai frumos cred ca te intelegeam dar in fine:-j cu un simplu scuze poti "sterge" aceasta reclamatie
SI MA ROG CE FEL DE PERSOANE ASA CA TINE CARE STAU SEARA SPECT PE SERVER SA FACA ORE , LA FEL SI B0GDAN: ) SI MAINE POIMAINE VA RIDICATI CU PRETENTII CA VREI SLOT SAU ADMINE !!! DECAT JUCATORI LA CA TINE CARE BANUIESC CA NU ESTI TRECUT DE 13-14 ANI MAI DEGRABA MA LAS DE COUNTER STRIKE !!!
daca tu crezi ok ... am stat spec pentru cateva minuteWink a fost fy snow erau playeri mam jucat am fost omorat de cateva ori si am vorbit cu cineva pe privat... si am lasat cs in bara ce am facut atata haz de necaz pentru jumatate de ora Smile) nu cred ca intereseaza pe cineva o jumatate de ora si in plus miai dat kick Wink dar numai conteaza sunt un simplu player in fata taWink daca gresesti nu poti sa iti ceri scuze si in legatura cu varsta te inseliWink dar ce sa spun... las la aprecierea "alor de sus"
nu e 1 oara cand te vad ca stai spect ca sa fii pe server asa aiurea oricum nu are nici o importanta chestia asta ... si cu varsta credema nu esti trecut de 15 bag mana in FOC !!!
TOPIC CLOSED ! rog un administrator sa stearga "reclamatiaa" !!!
tot continui sa ma insulti infine :-j si nu cred ca esti in masura sa inchizi tu reclamatia:-j
nu am eu gradele necesare ! dar credema ca o faceam de mult ! Smile si apropo nu mi sta in fire sa insult pe cnv Wink
Copilarii terminati cu ele ,arabule taticule trezireafrate.
ARABUL E CEL MAI RAU DE PE SERVER Big Grin BAN HIM FOR INSULTING WALLSENZATION Smile))))))