CS.U-S.RO

Full Version: Ban + destroy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
- numele adminului: JaMMin

- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: puf ;X

- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: destroy fara un motiv anume pur si simplu asa dintr-o data

- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:
http://imageshack.us/photo/my-images/541...0000e.png/ am poze de la fy_buzzkill0000 pana la fy_buzzkill0113 le dau pe toate

- ip-ul tau: 79.112.13.21

- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: nu conteaza doar ca trebuie sa fie mult mai atent si sa nu sufere de admin si sa nu ia deciziile asa rapid, sa gandeasca mai intai inainte de a face ceva
P.S. mentionez ca detin si steam
ahaha puf;X, nu-i nik, erai printre putinii care nu mai intra pe forum, na ca acu ai intrat...jammin dai pace la baiet ca e de al nostru.. ma gandeam ca-l stii deja.. era un copil cand juca prima data la noi..
(02-22-2013, 07:58 PM)gh0st Wrote: [ -> ]ahaha puf;X, nu-i nik, erai printre putinii care nu mai intra pe forum, na ca acu ai intrat...jammin dai pace la baiet ca e de al nostru.. ma gandeam ca-l stii deja.. era un copil cand juca prima data la noi..

nu am mai intrat pt ca m-am lasat de cs .. acum intru asa sa joc de 4fun.. si iaca ce patesc ..
sorry, s-au plans mai multi jucatori de tine, am stat pe tine si am vazut cateva faze care m-au facut sa cred ca ai cod.
nu-i nimic dar dupa cum am si zis mai sus analizeaza problema mai intai o poza 2 sau chiar 3 si dupa tragi concluzia
uite steam id STEAM_0:1:19636933 pt a scoate banu
unban done!
ok ms