CS.U-S.RO

Full Version: VAND: Curea Springfield, Benzi albire dinti, Set Sabii, Creatina ON
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Daca e cineva interesat, mail: radon_sky@yahoo.com / sau private message aici.
Bucuresti, zona: Tineretului.

VAND:
1: Curea Springfield noua. PRET: 45 RON
[Image: img4842sz.jpg]
[Image: img4843z.jpg]

2: Benzi pentru albirea dintilor - Crest Whitestrips / Advanced Vivid.
Pachetul este cumparat de pe acest site, produsul fiind identic cu cel din poza, cumparat cu acelasi pret. Contine 14 plicuri a cate 2 benzi pentru dintii de sus cat si cei de jos. Mi-au ramas 10 plicuri pe care doresc sa le vand cu 100 RON, in conditiile in care 14 plicuri costa 219 RON .Am oprit tratamentul dupa cele 4 plicuri fiindca ma dureau dintii, avandu-i sensibili..insa am vrut sa-mi fac damblaua. Cert este ca dupa 3 aplicari, chiar mi s-au albit semnificativ.
[Image: downloadna.jpg]

3: Set 2 sabii decorative. PRET:35 RON
[Image: download4rd.jpg]

4: Creatina Micronizata de la Optimum Nutrition 300g. PRET: 40 RON. Costa 53 ron initial, insa am facut prostia sa o deschid si sa iau o lingurita rasa..asa ca am scazut din pret considerabil, zic eu, pentru cantitatea precizata. Eu unul dupa ce am citit despre suplimente, nu mai vreau sa ma ating de chestii de genul, asa ca vreau sa "scap" de ea Smile
[Image: download2xf.jpg]