CS.U-S.RO

Full Version: Reclamatie Jammin ceva de genul
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Continut:
- numele adminului =>> Jammin
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:iRoNNN
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine:Prima data mi-a dat kick din simplul motiv ca am intervenit intr o cearta dintre el si un alt admin (kento). Apoi a inceput sa foloseasca numai amx_csay. I-am zis sa termine cu acea comanda pentru ca face lag. Si m-am trezit cu destroy.
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:http://www.girlshare.ro/32146418.7
http://www.girlshare.ro/32146420.9


- ip-ul tau79.113.163.187
- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: -1 grad ar fi cea mai corecta sanctione. Mersi.
Salut,
Incidentul probabil a fost cauzat la nervi sau l-ai provocat, din cate am inteles el avea o altercatie cu kento dar s-a resfrans si asupra ta.
Sunt sigur ca nu are nimic cu tine si va lua la cunostinta sa foloseasca chat-ul adminilor de acuma inainte sau amx_say simplu.
Uite care e treaba baiete! Daca nu relatezi concret tot nu deschide subiectul! Acel admin cu care ma certam nu era admin pentru ca tocmai il scosesem pentru ca a dat o comanda care nu trebuia sa o dea, plus ca a dato peste mine!
Adminul cu care te certai tu era administrator! Si te-ai bagat in vorba cu mine incepand prin a spune: ca nu imi merit adminul si ca nu stiu ce! Ti-am zis sa iti vezi de treaba ta, nu ai vrut, ti-am dat kick! Apoi ai inceput sa ma ameninti ca faci reclamatie, ti-am zis sa iti vezi de joc, nu ai vrut, ai comentat in continuare la deciziile administratorului, am purtat mica discutie explicandu-ti ca 1 (adica tu) + 4 nu fac 17 cum vrei tu: adica erau 17 jucatori pe server si tu si cu inca 4 sau 5 nu mai stiu (irelevant) vroiau d2! Eu am incercat sa va modific variantele sperand ca iese ceva la vot! Tu ai continuat sa ma iriti eu ti-am aratat ce poate sa faca un administrator! In momentul actual nu ai ban pe server, dar sper ca ti-am belit cs-ul! Esti binevenit in continuare pe server, data viitoare te rog fii mai precaut cand stai de vorba cu un administrator pentru ca noi ne iritam mai repede avand atatia ani de munca si dedicare pentru server!

Topic inchis, nu stiu daca mai aveam ceva de zis in completare! Spor la joc iRoNNN!

edit: verde chatul il foloseam sa comunic cu ironnn, iar kento nu mai avea admin pentru ca dadusem si reload ca eu nu frek omu pe la spate, ii spun in fata, si tine minte pe kento il stiu de mult si mi-e amic! Dar totul tine de aptitudini!
TOPIC INCHIS