CS.U-S.RO

Full Version: WebDesign
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Fac site-uri , administrez , refac , HTML simplu , PHP , Platforme - Joomla ,Wordpress , Magazine online . Creez Logo-uri , pliante sau orice material de publicitate , bannere si si imagini pentru orice nevoie ONLINE sau OFFLINE.

Contact : raff_kid_bank@yahoo.com / 0757325485 (un sms inainte sa sunati va rog )
om de nadejde Smile) toate fetele sa apeleze la el
Daca te pricepi si iti place ceea ce faci, parerea mea este ca ar trebui sa incerci 99designs. Acolo nu ai nevoie de CV sau experienta.
uite fugi ca sunt site-uri de care iti ziceam, esti tu prea slow
Ideea e ca trebuie sa ai noroc acolo , sa prinzi licitatii ...
la inceput mereu e greu, pana te faci remarcat, cine ar avea incredere in cineva incepator sau nou. tre sa dai din coate
neeh, uite aici http://www.freelancer.com | is aici din 2001, au platit intotdeauna intocmai si la timp.
Da si verde mi-a dat freelancer...dar la fel...trebuie sa te aleaga angajatorul...pot lasa adresa pentru pareri ?
Om, stai putin, tu vrei ceva unde sa lucrezi direct cu clientul, deci fara contests ?
Da.. ar fi mai usor .. deoarece nu am timp sa fac licitari .. nu anul asta.. Sad
asa nu te cauta nimeni...lumea e plina de programatori web designeri etc tu tre sa te faci remarcat, nu bate nimeni la usa, auzi mi s-a spart o teava nu vii sa mi-o repari? Site-urile astea sunt mana curata pentru toti care vor sa stea acasa si sa faca din programare un hobby mai mult si nu munca.
Daca asta e ceea ce vrei, afla ca nu ai cum. Mai intai trebuie sa-ti construiesti un portofoliu, un CV, sa capeti experienta si apoi aplici pentru o slujba. 99designs si Freelancer sunt doar doua dintre aceste site-uri care te ajuta sa-ti contruiesti un CV, sa castigi experienta si sa devii cunoscut pentru ca mai tarziu sa te angajezi undeva cu usurinta.
Am sa incerc ... si asa ... uite .. sper sa nu va deranjeze. .. vreau sa va dati cu parerea .. www.kronic-pc.ro
Este interesant, l-ai aranjat destul de bine. Daca vrei, am o carte PDF pentru Web Design. Anunta-ma daca doresti si o urc aici.
Uite, daca te pricepi sa explici ceea ce faci, astia de la Tutsplus te platesc sa faci tutoriale. Trebuie doar sa respecti cerintele si sa stii engleza, normal.
Pages: 1 2