CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie cLa
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Continut: M-am pus pe spectator 5 min pentru ca ma duceam pana la baie si cand am revenit m-am trezit cu ban :|
- numele adminului: cLa
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment: Granini
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: amx_ban (ban neclar
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fileshare.ro/e29132778">http://www.fileshare.ro/e29132778</a><!-- m -->
- ip-ul tau: 92.85.157.29
- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : Remove
salut, La Multi ani pe noul an...
banul a fost dat pe o perioada de 4321 minute...am dat banul intrucat un alt admin nu reusea sa dea banul...el sutine ca aveai cod si ca are demo cu tine pe care il va posta ulterior...adminul este: DauSiFug * |...in cel mai surt timp va fi postat demo si vom discuta pe baza acestuia...eu am dat banul eu voi suporta consecintele daca nu ai cod in respectivul demo.
O seara placuta
Pai si de ce nu mi-a dat el ban ci tu ?
Sa posteze demo-ul cat mai repede ca vreau sa joc...si vedeti cum faceti cu greselile

La multi ani si tie !
sincer nu stiu de ce nu reusea el sa dea banul...banuiesc ca incerca sa dea destroy si nu il lua ..nu imi pot explica motivul pentru care el nu a reusit sa te baneze...
Cred ca este paralel cu adminatul....si sper sa ia remove...
Contacteazal si spunei sa posteze demo,poze, ce o fi facut el acolo... mai repede pentru ca eu nu stau dupa el 2 ani
Din moment ce jucatorul e mort sau spectator, nu ai cum sa executi comanda amx_destroy asupra acestuia. Cel putin, asa stiu eu.
Asteptam demo-ul !
banul este permanent nu de 4321 minute
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/ban_list.php?bid=1344">http://ban.u-s.ro/ban_list.php?bid=1344</a><!-- m -->

si sa nu mai faceti vrajeli deastea k dai ba ban k eu nu pot, pt ca voi cei care executati comanda veti fi trasi la raspundere

idem darkclan--asteptam demo (24 de ore max)
@level....nui nici o vrajeala ..atunci intrasem pe sv si am ajutat un coleg...am admin mic comanda a fost amx_ban 4321...daca a luat permanent atunci trebuie sa modifice cei in masura sa nu se mai ia permanent cand dai 2 min...
leVel nu crezi ca este ca mult 24 de ore /Smile? Eu astept deja de 24 de ore...inca 24 ?!@# Pff
Si inca ceva : Din cate stiu eu adminul trebuie sa posteze pozele, (demo-ul) in ziua respectiva.Nu stiu cum i-ati dat admin ....
are demo da nu dau de el... mi-a zis mie ca are un demo cu wall pe .. dar nu poate da permanent, eu i-am zis sa vb cu un admin mai mare de pe server sa dea banul.
- acum nu dau de el, lucreaza in fieacre zi pana la ora 18. vom vedea diseara..
- se va vedea wall sau nu in demo vom vedea, ideea este ca ceva ai.. ai cel putin 20 reclamatii... inclusiv de la oameni vechi..
*** eu zic sa nu te mai complici, pana la urma vei fi prins ...
- ideea este in felul urmator: odata ce ai jucat cu, cod pe un joc il faci si pe celelalte jocuri. ..

- ramane intre mine si tine prostiile care le faci pe metin sau cs din alte comunitati(stiu mare parte din activitatea ta pe internet).
- daca vrei sa joci in comunitatea asta ai nevoie doar de sinceritate. ca joci bine sau joci rau nu e important pt noi.
- daca esti pro te vei perfectiona, ai de unde invata, daca esti bot ai de unde invata.. doar sa fii sincer.
- avem multi jucatori vechi care au jucat cu, cod(tentatia e mare) si au recunoscut, si-au dat seama ca la un moment dat amicitia e mai importanta decat cod, parole etc..

- deci fii sincer cu tine si vei avea succes in orice comunitate..

- cred ca vei fi apreciat daca vei incepe asha, salut sunt vivi sau granini sau cum vrei tu.. am x ani sunt din xxy si am luat ban... mai jos aveti formularul. etc...in 30 min cineva raspundea cu siguranta..
Intrebare de baraj : De ce a primit unban inainte sa vedem demo?
De mult ce inseamna ? eu joc de 8 zile pe server....serios,verificati
-Metin eu nu joc si nici nu am jucat
-Sincer nu am cod
-Fratilor mai joaca cineva cu nick: Granini? Va dau IP meu sa verificati de fiecare data cand intra cineva cu nick Granini :|
-Si care credeti k am cod dc nu mi-ati facut oameni buni SS,DEMO ? Voi sunteti niste CIOB4NI numai sa injurati stiti :|
vezi ca eu nu ma refer la nick granini, ma refer la tine ca persoana.. te cunosc gigi...
gata, tc .... datii permanent.... nici nu mai este nevoie de demo..