CS.U-S.RO

Full Version: reclamatie dey
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Aceasi admini frustrati de pe u-s....am luat n destroyuri pe sv asta cred ca sunt masochist in plm ...cica de ce nu joc ca nickul care ma stie lumea de parca asta ar fi o garantie ca cineva nu poate juca cu coduri ?! ...m-am saturat, gata ...uite ma deyule ca nu aveam wall de fapt nu am jucat niciodata cu wall ca n-am nici o satisfactie sa joc cu cod sau vreun cfg buguit
<!-- m --><a class="postlink" href="http://imgur.com/0BltS">http://imgur.com/0BltS</a><!-- m -->
eu joc default dar esti prea prost sa intelegi spiritul acestui joc si in frustrarea ta imi umplii ca imbecilul hardul cu poze de kkt
barem daca facusem vreo faza dubioasa...scz de limbajul hard dar mi-a ajuns si individul nu merita respect
HL
nu ne mai vedem gata
Salut . Limbajul tau de cartier ma lasa rece dar na. Ce sa-ti fac daca esti but si nu intelegi partea ca esti un jucator de cs bun dar tare suspect de cod ( acuma nu zic ca joci cu cod ) . sincer nu-mi pare rau de ca ti-am dat destroy ( am demo ) dar daca jucai cu numele tau sigur nu se ajungea la amx_destroy.
Unban-done.
pai pana la urma numele reprezinta o garantie ? ...pt mine nu...ai crezut ca am wall nu ? de poze nu ai auzit ? ti-a fost lene sa faci poze , sa stai dupa mine sa le dau ...nici n-am mess pe compu asta dar le puneam rapid pe forum nu-i bai...am spus-o de 1000 de ori ce mare lucru este sa urmaresti radaru si sa vezi cine moare ca sa-ti faci rapid un desen mental despre dinamica fazei ? asa but cum sunt asta-i trucul meu dar 99% dintre publicari ignora radarul ...in fine n-are rost sa o mai lungim
bft
Ai avut in "tineretea ta" privilegiul sa ai un slot. nimeni nu se lega de tine sau nus eu mai ce Big Grin dar tu ...fiind zmeu cu 3 capete :lol: ai dat cu piciorul sa joci un cs linistit .
Joaca cu ce nume vrei tu A, B, C G, Z etc si eu imi pun toate literele de la admin la bataie. Sa nu regret ca nu pot da destroy cu litera "B".
Ca sa nu mai existe dubii, joaca cu nick'ul tau,pentru ca unii dintre noi ne stim de mult, si asa ne protejam jucatorii buni,daca nu vrei sa intelegi e problema ta.
Dey Wrote:Salut . Limbajul tau de cartier ma lasa rece dar na. Ce sa-ti fac daca esti but si nu intelegi partea ca esti un jucator de cs bun dar tare suspect de cod ( acuma nu zic ca joci cu cod ) . sincer nu-mi pare rau de ca ti-am dat destroy ( am demo ) dar daca jucai cu numele tau sigur nu se ajungea la amx_destroy.
Unban-done.

fama sa inteleg...daca faci cuiva demo...jucator bun sau codat...poti sa ii dai destroy pt k...oricum am demo si daca am gresit asta este..nu imi pare rau
Treaba e veche cu el pe servar cu n de nume jucate. Cand dau un destroy imi asum raspunderea indiferent ce nume are jucatorul.
Cand m-am referit ca nu-mi pare rau de destroy ar fi treb sa inteleleaga ca trebuie sa joaca cu un singur nick.
Daca nu-ti place numele tau de pe forum sau te-ai gandit la alt nume vezi : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/vips-admins/cereri-schimbare-nume-forum-server-t8166.html">vips-admins/cereri-schimbare-nume-forum-server-t8166.html</a><!-- l -->