CS.U-S.RO

Full Version: Cerere ADMIN
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Cerere ADMIN:.will.I.am.
Nume:Badoi
Prenume:George Danut
Nick (actual si cu care ai mai jucat):.will.I.am.
Playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu(nick):3 din prietenii mei joaca des pe acest server
Timp de cand joc pe server:am moderat :|dar acum am inceput sa joc,o sa va asigur si va promit ca o sa fac multe...Smile
Sustinut de adminul (obligatoriu) Confusedtefy,ghost sperSmile
Timp de cand joc CS:2-3 ani dar am mai facut si opriri
YM:darkstar43v3r@yahoo.com
Ip:109.97.65.156
oras:Slatina
varsta:18
steam id:Sp33dyG.
Playerul care face cerere trebuie sustinut de un admin de pe server, asa ca va rog postati si numele adminului care va sustineConfusedtefy,GetLoose,Dey,VerDe cred ca ma sustin...si le multumesc...Big Grin
Bun venit pe forum!
N-am zis nici un moment ca te sustin, in primul rand nici nu stiu cine esti. Facand abstractie de asta ca sa obtii admin aici trebuie sa treci prin niste etape: slot pentru inceput. Ai steam, ai ore, deci lasa un raspuns daca te intereseaza!
nu`l cunosc dar pr0 slot !
Mergem usor pe un slot...apoi o sa primesti si un admin mic mic in timp Big Grin
Pro slot mai fa ore Big Grin
pro slot.
pro .. dar nu am sp ca te sustin .. nici nu mi.ai spus
Contra total pt admin,pro slot.
slot Smile
[prea stresant, prea insistent] cumpara steam..si mai joaca///negativ pt orice
Pro slot
leVel Wrote:[prea stresant, prea insistent] cumpara steam..si mai joaca///negativ pt orice
dar zice ca are steam sau nu e valid?
verde Wrote:
leVel Wrote:[prea stresant, prea insistent] cumpara steam..si mai joaca///negativ pt orice
dar zice ca are steam sau nu e valid?

knd ma tot stresa k el vrea admin am dat amx_who si nu era pe steam..probabil are...dar nu juca atunci de pe el...eu zic ce am vazutSmile
DA as dori si slot,deocamdata si va multumesc.
trimite datele prin PM mie, nick si pass. Daca esti prins fara steam jucand pe numele de slot ramai fara el!
De asemenea poti lua parte la discutiile ce se poarta pe forum. O zi buna!
Pages: 1 2