CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Up Grad InGeRaS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
nume: ingeras
prenume: Cristian
nick (actual si cu care ai mai jucat): InGeRaS
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): robert , vladu
timp de cand joci pe server: peste 2 luni
sustinut de adminul (obligatoriu) :-
timp de cand joc CS: 3 ani
YM: privat
oras: slatina
varsta: 19
steam id: crystyan_nick
Pentru ce motiv ai facut cererea de marire grad ?! un argument ceva :?:
Care e pesa ? Ce grad vrei ? B C D F J L ?????? Eu unul am gradul----- "U" :lol:
mai exact,ce urmaresti cu cererea asta...literele astea la admin nu se dau k joci tu pe serv 2 luni sau nujt cat..dak vrei litere,mai bine termina in top 3..si asa faci rost de ele
men io cred ca am experienta necesara sa adminez deoarece am avut comuntiate cs servere cs asa ca nu vb uh ce nu cunosti si in plus nu decid io ce litere sa-mi dea la grad .. Cel ce decide este fondatorul sau cel ce administreaza adminele .. Eu doar am facut o cerere de up deoarece joc des pe server si cred ca as merita deoarece am experienta
"men" la postarea pe care ai facut-o tu de marire grad acces server , fiecare admin trebuie sa-si dea cu parerea !!! "pr0" ori "contra" in functie de activitatea ta pe server inclusiv si FORUM !!! din partea mea contra ! tine aproape .. frecventeaza forumul si daca poti sa fii in top 3 la sf lunii cu siguranta vei primi acces server !!! salut Smile
crystyan Wrote:men io cred ca am experienta necesara sa adminez deoarece am avut comuntiate cs servere cs asa ca nu vb uh ce nu cunosti si in plus nu decid io ce litere sa-mi dea la grad .. Cel ce decide este fondatorul sau cel ce administreaza adminele .. Eu doar am facut o cerere de up deoarece joc des pe server si cred ca as merita deoarece am experienta


Da-mi 5 motive sa zic PRO.
Toti se dau importanti, men ,asa antipatic cum imi esti, eu iti dau o sansa, de la mine ai PRO fara prea multe cuvinte.
pro!

doamne, doamne cu mila☺
Dey Wrote:
crystyan Wrote:men io cred ca am experienta necesara sa adminez deoarece am avut comuntiate cs servere cs asa ca nu vb uh ce nu cunosti si in plus nu decid io ce litere sa-mi dea la grad .. Cel ce decide este fondatorul sau cel ce administreaza adminele .. Eu doar am facut o cerere de up deoarece joc des pe server si cred ca as merita deoarece am experienta


Da-mi 5 motive sa zic PRO.


Un prim motiv ar fi ca de fiecare data cand am observat un codat pe server lam anuntat si am avut dreptate ca esrea codat
Al doilea motiv ar fi ca am o experienta buna in cs deoarece am detinut server cs
Un al 3 lea motiv ar fi ca stiu comenzile
Al 4 lea motiv ar fi ca sunt activ pe server
Contra
consider ca este inutil ceea ce ceri tu dar daca iti doresti asa de mult ..pro
vreo 10 posturi la cererea asta , si nici o argumentare nimic , de ce pro , de ce contra? Ma uit la orele care le are jucate pe server , si are mai multe ore decat 50% din admini. A cauzat probleme pe server ?
crystyan Wrote:
Dey Wrote:
crystyan Wrote:men io cred ca am experienta necesara sa adminez deoarece am avut comuntiate cs servere cs asa ca nu vb uh ce nu cunosti si in plus nu decid io ce litere sa-mi dea la grad .. Cel ce decide este fondatorul sau cel ce administreaza adminele .. Eu doar am facut o cerere de up deoarece joc des pe server si cred ca as merita deoarece am experienta


Da-mi 5 motive sa zic PRO.


Un prim motiv ar fi ca de fiecare data cand am observat un codat pe server lam anuntat si am avut dreptate ca esrea codat
Al doilea motiv ar fi ca am o experienta buna in cs deoarece am detinut server cs
Un al 3 lea motiv ar fi ca stiu comenzile
Al 4 lea motiv ar fi ca sunt activ pe server


De la mine ai PRO.
Io nu cred ca am cauzat probleme si cred ca mas descurca acum astept o decizie din partea tuturor adminilor.

Multumesc.
Pages: 1 2