CS.U-S.RO

Full Version: MaFia^mzQ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Guest

Am luat ban de la adminu Catalin pe buna dreptate...pt k am fost prost....nicku meu e MaFia^mzQ si am luat ban pe la ora 11:50SadSaddin cauza la speedhack....ip meu este 89.137.3.127...jur ca nu o sa mai fac altu..as fi multumit dak mi lati putea scoate...va multumesc MaFia^mzQ Sad
Maf!a Wrote:Am luat ban de la adminu Catalin pe buna dreptate...pt k am fost prost....nicku meu e MaFia^mzQ si am luat ban pe la ora 11:50SadSaddin cauza la speedhack....ip meu este 89.137.3.127...jur ca nu o sa mai fac altu..as fi multumit dak mi lati putea scoate...va multumesc MaFia^mzQ Sad

ti-l scot pentru ca esti primul care isi recunoste greseala si joci de foarte mult pe serveru asta ... dar sa nu se mai inample ca nu til mai scoate nimeni ... sa fie prima si ultima oara.
Maf!a Wrote:Ma catalin...crezi ca ai rezolvat tot ca mi-ai dat ban....u mi-ai putea fi tata si in loc sa imi explici mi-ai dat ban...rasgandestete plz!!!jur ca nu o mai fac...daca vrei sa mai discuti ceva cu mine asta e id meu-george_nemeti2006
data viitoare cand mai deschizi alt post in afara de asta ai ban pe forum

Guest

ma...amuh iam cerut scz sa ma ierte...da noh...el nu intelege ce o insemnat pentru mine srv asta de cs...eu pe asta am invatat sa joc cs si el mio dat ban pentru o prostie...de care regret ffff mult!!!am mai incercat si pe alte srv da nicaieeri nu ii ca pe u-s...mai dami o sansa plzzz...ultima Sad

Guest

Scoateti-i ma banu ca plange copilasu Wink) :roll: Daca tot si-o recunoscut greseala.
Maf!a Wrote:Am luat ban de la adminu Catalin pe buna dreptate...pt k am fost prost....nicku meu e MaFia^mzQ si am luat ban pe la ora 11:50SadSaddin cauza la speedhack....ip meu este 89.137.3.127...jur ca nu o sa mai fac altu..as fi multumit dak mi lati putea scoate...va multumesc MaFia^mzQ Sad

da...chiar k ai fost "prost" Smile......data viitoare incearca doar cu wall k e mai greu de detectat Wink
Cei care au fost prinsi pe server cu cod-uri au restrictie Big Grin

Guest

ma..nu mai are rost ma rof de catalin de cand sa intamplat....fara rost si am rugat si alti admini dar nu au raspuns...ms orikm...si sa sti k eu nu joc cu cod...atunci am fost prost!!!Sad(Sad(Sad(Sad(

Guest

era pt jazz scz
PyR(o) Wrote:jazz no offence da esti si mai prostSmile)....bun sfat ii daiWink..bv :!:
poi doar nu ai de gand sai scotzi banu ......in mod normal cine joaca cu cod o data....va juca si a doua oaraSmile...../Smile....eram si eu oleak mai sarcastic...dar daq u nu te prinzi asta e :roll: :roll:

Guest

poi doar nu ai de gand sai scotzi banu ......in mod normal cine joaca cu cod o data....va juca si a doua oaraSmile...../....eram si eu oleak mai sarcastic...dar daq u nu te prinzi asta e ......... ms de ajutor jazz....a da am facut copy paste pt ca nu am stiut cum sa arat ce o scrisBig Grin

Guest

dak as avea bani mi-asi luaBig Grin...orikm nu mi se pare o buna idee=))))Smile)))

Guest

ms indus
mafia mama..pe steam nu poti sa pui cod asa ca e o chestie . pe valve e degeaba . joci odata cu cod, joci si a 2 a oara si a 3a.hai ca ala e codat bag si eu cod.am mai vazut oameni de astia asa ca stai linistit.exemplu Mihalka rupea codu inainte.acu s-a lasat da tot asa facea hai ca ala are cod intru si eu.era mai prosti..u cati ani ai mah? 12 13?
dMs. Wrote:mafia ia-ti steam si poate te rezolva carevaSmile

corect...dak tziai lua steam ar fi alta treaba....ar fi o posibilate mai pare k sa tzi se scoata banu, cred....ps sunt coduri de pus si pe Steam...da pt alea tzi se inchide contu de steam pt 2 ani..deci nu va recomand
Pages: 1 2 3