CS.U-S.RO

Full Version: reactivare admin Lorri
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
salut. acum mai mult de o saptamana jammin mi.a suspendat adminul o saptamana mie si lui Bogdanel pe motiv ca n-am echilibrat. imi folosesc adminul cu mare seriozitate pentru ca am trecut de perioada cu glumitele de "slay, slap, kick" si fix pe mine m-a prins in offside pe baza unui motiv banal zic eu, iar dupa parerea mea sunt multi pe server care au admin total degeaba. de multe ori erau 2-3 admini pe server si tot eu faceam demo-uri si tot tacamu. deci , daca se poate, as vrea sa-mi reactivati adminul pentru ca nu cred ca ati auzit vreo reclamatie in ultimele luni facuta la adresa mea Smile
multumesc. :*
La o asemenea "bomboana" de fata cum sa zic contra si cum sa o refuzi :oops:
De curiozitate citeste si tu regulile de la admins only, primele 2 topicuri, apoi posteaza aici cum ca le ai citit apoi iti vei lua adminul inapoi.
verde Wrote:De curiozitate citeste si tu regulile de la admins only, primele 2 topicuri, apoi posteaza aici cum ca le ai citit apoi iti vei lua adminul inapoi.
Ii dai tu admin inapoi? Pt ce sa ii dai? Eu am intrebato ce sa faca cu adminul si nu a stiut sa-mi raspunda....
Eu in nici un caz, ma gandeam ca aveti voi binevointa sa i-l inapoiati daca se conformeaza la regulile de la admins only, ca poate asa intelege ce sa faca cu adminu, ca raspuns la intrebarea ta, incercam doar sa o ajut. Oricum activitatea ei pe forum este o exponentiala ce tinde spre 0 deci is tare curios cand va raspunde la acest topic din nou. :lol: Fiecare doarme cum isi asterne. :roll:
Totusi merita adminu inapoi, e Lorri, fie buna fie rea, e singura fata macar pe dansa sa o pastram!
eu zic ca ea ar merita adminul inapi totusi e singura fata care mai joaca pe aceasta comunitate si e singura care vine la intalniri . Si totusi suntem atatea baieti si ea vine cu toate ca mai sunt unii care rad de ea gen GRASU . merita sa o avem in comunitate . Voi faceti acum cum doriti eu doar miam spus parerea .
Va multumesc !
sh de la mn pro!!!pro la fata
parerea mea e ca noi astia mai limitati in accese ar fi mai bine sa-i lasam pe aia cu rosu sa hotarasca. Ei cunosc destul de bine situatia si sunt destui cat sa apara si pro si contra Lorri printre ei.

p.s : verde, dc te-ai facut rosu ma !? Sad
da mersi, sariti in capul meu, bravo.
daca tot e discutia asta ... am si eu o intrebare ... daca eu si Lorri am luat suspend "o saptamana" pentru k nu am echilibrat ... recunosc eu unu nu am facut acest lucru ... dar daca a trecut saptamana nu e normal sa se scoata suspendul si sa ne primim adminele inapoi? ... eu unu regulile le`am recitit din nou si banuiesc ca si Lorri , iar daca le incalcam din nou suportam consecintele nu ? ...
PS: daca va purtati asa eu cred multi admini o sa renunte ... in plus Lorri cel putin de cand is eu pe server nu a facut gafe, e destul de prezenta in joc, e activa ca admin pe server ... nu inteleg d c nu si`ar merita adminul inapoi si va place sa faceti atata "tam tam"
EI STIU SA VADA NUMAI DEFECTELE DOMLE, CA EI NU GRESESC NICIODATA. Ca eu de cand sunt pe server de 3-4 ani, am stat degeaba. 2 ani jucat constant ca intr-un final sa-mi iau si eu un pricajit de admin care intr-un final sa fie suspendat "o saptamana" si criticata parca as fi omorat un om. fereasca sfantu
Hai gata cu suferintele consider ca lorri si-a ispasit pedeapsa. primiti amandoi adminele si un loc in rai ,ca daca incep cu warn'urile e belea!


Topic closed .
1. wakk nu tu decizi daca x, y primesti admin sau nu si nu mai da lock topick aiurea ca deaia e forumul sa se discute , pana nu se rezolva cererea/problema nu mai dati topic closed. Nu aveam 1000 de vizitatori unici si peste 1000 de posturi pe zi ca sa ne permitem sa dam lock topic aiurea. Forumul e pentru discutii , in limitele bunului simt.
2. cand primiti suspend de la un administrator , atunci acel administrator va da adminul inapoi , nu altul !
Aprob zuzu. O sa se taie capete.
Pages: 1 2