CS.U-S.RO

Full Version: Amintiri din "copilarie"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Buna seara comunitate draga Smile !

Poate e astenia de toamna sau o menopauza prematura Confusedhock: (deja sunt "Mamii" ) ...
Mi-am amintit ce frumos era acum 2 ani pe cs.u-s.ro cand jucam toti pe server si frecventam forumul mai des. :|
Frumoase vremuri. :lol:

Asa ca m-am gandit sa scriu la "search" nick-ul de pe forum si sa vad peste ce dau.
Mi-am gasit toate reclamatiile(care mai toate erau de 10 pagini) :lol: si "marile intalniri " la care am participat.
Chiar mi-am adus aminte cum am facut 1000 de ore pe server intr-o vara... :lol: :lol: Confusedhock:
Insa ar fi dragut ,de dragul vremurilor bune , sa veniti fiecare cu cate o "duma" care se regaseste in istoricul vostru pe server.

Ps: rog moderatorul sa sterga topicul daca e o idee rea Tongue
Să înţeleg că eşti măritată şi ai copil? Big Grin
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Să înţeleg că eşti măritată şi ai copil? Big Grin
Nu,cu nickul ala joc pe server "mamii"
Si esti pe langa subiect, ma asteptam sa fie mai multi oameni care au apreciat vremurile bune :| sau sa isi aduca aminte,ca pana la urma au dedicat ceva timp jocului pe serverul asta.
Macar asa de plictiseala. Sau sunteti toti săfi si ocupati de mama focului ?
:lol: Nu ma rox, dar vezi tu, ne-am cam dizolvat. Avem multe amintiri frumoase pe u-s, a fost o perioada glorioasa sa zic asa cand fiecare sarea ca iepurele cand era vorba de intalniri si organizat ceva. Mi-a placut mult intalnirea in Canabis pe Copou, nu stiu daca erai atunci, cand a venit sklembar din Botosani, am fost cred ca vre-o 20 si ceva, atunci l-am intalnit pentru prima data pe Mircea Radu si restu colegilor lui care s-au lasat de serverul nostru, Dan Bitman, KGB, burlaku si altii. Apoi a fost intalnirea la fotbal in care cred ca ne-am adunat mai multi de 25, tind sa cred ca serveru era gol :lol: cand a venit phenon, ghile din Botosani iar Dark i-a furat gacica :lol: atunci a adus si rottweiler ceva de fumat, ne-am simtit minunat !!! Nu mai fac nici o incheiere, raman la faptul ca ne-am dezbinat :mrgreen: Poate comunitatea are urcusuri si coborasuri, s-a vedea in viitor.
rox. Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Să înţeleg că eşti măritată şi ai copil? Big Grin
Nu,cu nickul ala joc pe server "mamii"
Si esti pe langa subiect, ma asteptam sa fie mai multi oameni care au apreciat vremurile bune :| sau sa isi aduca aminte,ca pana la urma au dedicat ceva timp jocului pe serverul asta.
Macar asa de plictiseala. Sau sunteti toti săfi si ocupati de mama focului ?
Cum adică pe lângă subiect?
Va zic eu o amintire faina: noptile petrecute pe server pe vremuri cand eram doar eu cu nickul "geronimo" sau "geronimo_12inci", cu Zuzu cand avea nickul "Unreal" cu gh0st si cu Mihai. Jucam ca spartii toata noaptea doar noi 4. Tin minte ca de multe ori ne prindea dimineata.

Alta amintire frumoasa este primul campionat de pe u-s cand a participat si clanul [u-s], eu eram in clan cu Zuzu, knf, inca un var de-al lui zuzu si nu mai stiu cu cine. Noi eram ATB (adoram tarfele si banii). Level avea clanul sau KTA (kill them all), bofanel cu manutza si cu inca cativa care nu ii mai tin minte jucau cu A.O.T. si inca nush cate clanuri. Tin minte ca am intins campionatul ala crek mai mult de o luna de zile si aveam meciuri peste meciuri uhuuuu
parca a trecut 100 de ani....dar totusi eu sunt inca tanar, sunt inca prezent.. intre timp am facut un copil, apoi altul .. si uite asha acu is la scoala amandoi Smile).. cs.u-s.ro va exista atat timp cat va exista jocul cs, ca nu va mai fi de cs1.6 este posibil, dra serverul cu siguranta va fi si peste 20 ani.
Citesc cu drag ce ati scris voi.Eu fiind nou ,raman uimit ce trecut frumos se ascunde in spatele serverului.
M-a uimit ce a scris gh0st ( ca serverul va fi si peste 20 de ani ) sa dea Domnu , frumos.
Gh0stu sper sa ajung sa mai joc cs si peste 20 de ani daca nu murim acum in decembrie 2012 :lol: :lol: :lol: ar fi frumoas sa jucam numai mosnegii pe server ahahhahaha !!! va salut :mrgreen:
o amintire super misto legata de server, jucam pe server la 3 dimineata pe 17 martie 2004(aveam biroul vis-a-vis de maternitatea cuza-voda), ma suna nevastamea sa-mi zica ca nu mia rezista si trebuie sa faca cezariana(ea fiind in travaliu de 8 ore), ma ridic repede de la joc, intru in maternitate, ma foiesc pe acolo si nimeni nu am lasa sa intru, cand vine o asistenta si ma felicita ca am o fetita de 4,3 kg. pana sa vina aia sa-i faca injectia nevastamea a nascut(fetita 4,3 kg care am numito Mara).
Felicitari si sa-ti traiasca, ce sa zic, frumos mod de destresare, counter strike la 3 dimineata :lol:
Rox ce sa zic din amintiri ... ca atata capu aveai
|_______________________________________________________________________________________________|
si acum imi amintesc vremurile de cand am inceput a juca constant pe server , de prin martie 2008 , cand mi-am pus toata lumea in cap cum ar fi zuzu , playa care mi se pareau cei mai bulang11 si suferinzi , catalin care ma bloca din firewall cand i se scula si incet , incet incepusem sa am pile pe la mihai , dj apoi marian.tin minte prima intalnire cu codyk , darkclan si ivo fratele lui dj de la vila din podul de fier unde se afla pe atunci unitatea unde era serverul.o alta intamplare comica a fost cand am fost mai multi la ziua de nastere a fiicei lui ionut-dj , cand playa turna coniac cu ulciorul de vin si nu mai tin minte cum am ajuns acasa dar tin minte ca a 2 a zi mi-a fost rau tare de tot....si uite asa au fost multe , multe , multe intalniri pe la fotbal la raducaneni pe 14 august 2010 , tin minte perfect data aia :lol: si "multe alte vremuri si "alte jocuri si jucarii pline de hazul si farmecul copilariei" ( I. Creanga)
mai tin minte ca mihai m-a impresionat cu simplitatea , modestia lui si cu capacitatea de a oscila de la un nivel la altul...putea lejer sa vorbeasca cu unul de 15 ani , 30 sau 40 de ani.am petrecut multe ore vorbind cu el pe messenger despre viata ,,,,etc , etc..e un om de la care poti invata multe
faza nasoala e ca nu exista o a 3 a generatie...a 2 a suntem noi , prima fiind formata de ownerii serverului...pur si simplu nu avem continuitate...noi cei care formam a 2 a generatie nu mai avem timpul care l-am avut odata , sa ne dedicam in totalitate serverului , cel putin spun din punctul meu de vedere.de aceea si verde zicea in postul anterior ca , comunitatea are urcusuri si coborasuri , din cauza lipsei acestui grup nou...bla bla bla , gata ca va plictisesc

[Image: imagine3957.jpg]
:lol: :lol:
Hai lasa'ma Laur, ca daca ma pun acum sa joc cu tine te usuc Big Grin
Am mai evoluat de atunci. Tot p'aici. De la unu de la altul, am furat si eu.