CS.U-S.RO

Full Version: he hey baieti si fete
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
he ehy baieti si fete ia uitati ce a jucat gh0st aseara.

[Image: go.u-s.ro.jpg]


dupa cum o sa aflati mai multe in zilele urmatoare de pe forum... serverul de counter-strike: Global offensive(numitul cs:go) go.u-s.ro, este online, cu suport major a lui catalin.
serverul se poate accesa la adresa go.u-s.ro

pt admine si slot va rog sa completati cererile necesare la categoria CS:GO.
Saptamana viitoare dupa ce instalez windows nou vin si eu pe servar !
Asa cum am promis in topicul de mai sus Big Grin mi-am cumparat si eu jocul.

Merita fiecare banut!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
pare interesant Big Grin
Sunt jucatori? Ca am vazut ca dey vrea admin deja :lol:
verde Wrote:Sunt jucatori? Ca am vazut ca dey vrea admin deja :lol:
cs:go, vine deja cu 10 jucatori predefiniti(boti), odata cum intra un player cum iese un bot si tot asha... legat de admin, hmm de ce nu?.. teoretic mapele sunt la fel.. doar ca comenzile sunt diferite, o sa postez comenzile imediat. asha o sa va obisnuiti cu ele, si apoi vb de admine.. nu e complicat citesti de 10 ori si nu te incurci.. deci practi cred ca CATALIN, osa-ti dea admin,, eu habar nu am cu ce se mananca ... o sa-mi explice si mie catalin cum sta treaba..
Poate o sa va motiveze ca un jucator X a cumparat jocu ca altul Y la fel si tot asa vom umple servaru pt vine Iarna si tare e bine acasa :lol: :lol:

Nimic nu e moca. Pana si ..... costa :lol: :lol:


11 E nu e un capat de lume !!!
da-o in ... costa 4 pachete de tigari...chiar incep sa-mi fac griji daca e vb de asha..
inteleg ! cum ajung acasa cred ca mi l cumpar si eu, acuma nu are rost, am porturile inchise Sad
De indata ce am banuti,adica pe 14 septembrie cand plec la bucaleee ,il cumpar!!
tocmai am umplut factura de la telefon cu 10 euroi, so diseara ne vedem pe server Big Grin

l.e: am jucat putin si imi palce..pare interesant jocul.problema e ca nu m-am putut conecta la serverul nostru Sad
RZR Wrote:tocmai am umplut factura de la telefon cu 10 euroi, so diseara ne vedem pe server Big Grin

l.e: am jucat putin si imi palce..pare interesant jocul.problema e ca nu m-am putut conecta la serverul nostru Sad
lol motiv?.... zice ceva // se blocheaza cand apare un tero pe tot ecranul sau cand??
sau nu ai putut adauga in favorite?

care nu poate adauga in favorite folositi consola.
eroarea este:


connect go.u-s.ro
Connecting to public(93.119.24.92:27015) ...
26.183: Sending UDP connect to public IP 93.119.24.92:27015
Invalid GetHostVersion(), expecting 12003, got 11900
Unknown command "joingame"

S-A REZOLVAT!
trebuia restart la server pt. ca a primit un update
e si buna e si rea treaba asta

cei de pe cs 1.6 vor pleca pe celalalt joc si o sa raman sv de 1.6 fara cativa jucatori
Pages: 1 2