CS.U-S.RO

Full Version: Cerere unban iRoNNN again
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Continut:
- adminul de la care ai primit ban: Pai erau 2 Level si sufletel,banuiesc ca level a fost.
- reasonConfusedcript interzis
- dovezi [copy-paste consola]: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.girlshare.ro/4300738.2">http://www.girlshare.ro/4300738.2</a><!-- m -->
- cum te aperi? adu argumente solide: Ce argumente sa aduc ca m-am trezit cu ban. Sa nu mai zic de Sufletel care imi da gag degeaba dupa ce ma injura unu "f m m de codat" ii raspund cu "mars boschet" si primesc doar eu gag :-j
- concluzia: Ce concluzie sa mai trag daca este al treilea ban pe care il primesc pe acest server..? Primele doua fiindu-mi scoase. Trageti singuri ownerii concluzia.
no-rcoil...banuiesc k stii ce e ala nu?...un script interzis pe toate serverele din romania care se pedepseste cu ban permanent sau destroy...dar tiam dat ban pe steam id [trageai cu ak-u DREPT...nici makr nu te chinuiai sa faci sa para coil] era si fr0zen pe sever intreabal si pe el o stat minute bune sa se uite la tine Smile

te intelegi cu ownerii, scoti scriptu, scot banu

bafta
Cam toti au script la tine level fie ca au steam fie ca nu au steam, aviz remarca ta la Londonezu', nu mai fi asa meticulos, lasa lumea sa joace linistita, care lume mai este...l-am mai vazut jucand pe ironnn si n-am vazut nici un fel de "inspiratie" la el. Ai facut demo?
Da ,daca fr0zen zice ceva gata are!? Trezeste-te putin lvl, vad ca pe zi ce trece se umple forumu degeaba, era bine un demo.
Ironnn eu te-am vazut cand ai injurat tu nu cand ai fost injurat asa ca gag ai sa primesti de fiecare data cand te comporti ca in padure....plus ban permanent daca ai sa dai retry...... Have a nice night .....
ba nu ma mai bateti atat la cap...de 5 ani adminez intruna...pe u-s si pe serverul din complex de la timisoara..knd ii cod ii cod, knd ii script ii script...si knd stie omu sa joace stie frate

vreti sa aveti pe server toti codatii k sa zica lumea k "sunt buni" si e server tare si de shmecheri ff bine frate lasatii sa joace...scoatetimi adminu si aia e

da cat am eu admin nu's curios ce aveti voi de zis...k nus eu retardat si ma iau de lume aiurea pe server in loc sa am joc linistit

Wink

PS: nu am nici cea mai mica intentie sa ma cert cu voi...dar ce ii corect ii corect...si va explic la toti in parte daca trebe
Prietene crezi ca daca vreau sa-mi gasesc alt server nu imi gasesc? Dar sunt cativa baieti buni pe aici cu care ma inteleg mai bine.De cei ca tine sau ca Sufletell sunt satu-l crede-ma. Data trecuta cand am primit ban,Dj mi-a dat slot pentru a nu mai primi ban aiurea. Dar vad ca nu prea se tine cont nici de asta. Si apropo de script. Mai uita-te pe youtube cum reactioneaza no-recoil. Nu te mai lauda ca adminezi de nu stiu cat timp pe server, ca nu prea se vede.
leVel Wrote:ba nu ma mai bateti atat la cap...de 5 ani adminez intruna...pe u-s si pe serverul din complex de la timisoara..knd ii cod ii cod, knd ii script ii script...si knd stie omu sa joace stie frate

vreti sa aveti pe server toti codatii k sa zica lumea k "sunt buni" si e server tare si de shmecheri ff bine frate lasatii sa joace...scoatetimi adminu si aia e

da cat am eu admin nu's curios ce aveti voi de zis...k nus eu retardat si ma iau de lume aiurea pe server in loc sa am joc linistit

Wink

PS: nu am nici cea mai mica intentie sa ma cert cu voi...dar ce ii corect ii corect...si va explic la toti in parte daca trebe



demo?! ca sa ne convingi? Asa se pot spune multe daca nu pui demo ,normal si corect i se va da unban ,e ca la proces ai dovezi te crede lumea n-ai dovezi ramai cu vorbele.
bine Smile fain am ajuns Big Grin...si voi

da ce sa zic voi aveti vechime pe server si sunteti shmecheriSmile

eu nu mai adminez...va descurcati voi k sunteti buni Smile