CS.U-S.RO

Full Version: Recalmatie, lorry
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Serios, chiar acuma mi-am iesit din fire. Da, recunosc, am facut o gluma mai proasta dar sa-mi dea exec sau ce dracului mi-a dat de nu-mi mai merge cs-ul ! Omenilor, inteleg, am vorbit vulgar oarecum "sa te chis in freza" dupa ce am fost omorat de cateva ori.
Nu am fost anuntat prentru ce mi-am luat destroy !
Nu am folosit cheat-uri !
Nu am avut un comportament neadecvat !
AM ! Folosit un limbaj "comic" dar nu "jignitor"
Va rog frumos sa luati niste masuri !
Multumesc.
in primul rand, grasu, tot serverul stie de "glumitele" tale proaste si chiar m-am plictisit sa ti le tot accept iar daca tu vrei sa numesti "te chis in freza" o gluma, atunci e problema ta. mi-am iesit din fire, mi-a pus capac "glumita" ta de astazi si ti-am dat destroy. nu-mi pare rau deloc, meritai cu DESAVARSIRE! :wink:
mersi.
Lorri Drrea Wrote:in primul rand, grasu, tot serverul stie de "glumitele" tale proaste si chiar m-am plictisit sa ti le tot accept iar daca tu vrei sa numesti "te chis in freza" o gluma, atunci e problema ta. mi-am iesit din fire, mi-a pus capac "glumita" ta de astazi si ti-am dat destroy. nu-mi pare rau deloc, meritai cu DESAVARSIRE! :wink:
mersi.
Avand in vedere ca nimeni nu s-a plans de "glumetele" mele pe servar pana acuma si nimeni nu a facut o reclamtie impotriva comportamentului pe care il am, cred ca tu ai exagerat ! Nu e problema mea, tu esti cea cu admin, tu trebuie sa respecti niste regulii si sa indepliniesti anumite conditii ! Asadar nu le-ai respectat, merti sanctionata. Eu pentru limbaj neadecvat puteam primi un simplu gag.
Daca nu ai citi regulamentul, poftim:
2. Jucatorii de pe server se trateaza cu un minim de RESPECT.
4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor (este obligatorie folosirea comenzii amx_ss)
- reclame la alte servere
11. Ban-uri PERMANENTE se vor da numai jucatorilor care folosesc cheat-uri
12. ATENTIE orice ABUZ sau NERESPECTAREA acestor reguli va duce la stergerea permanenta a adminului!!!!!
Cum spuneam, tu ai incalcat o regula ! Cea a jucatorilor:
2. Este interzisa folosirea de cuvinte obscene in orice forma si in orice limba (gag, kick, banip 24 ore = 1440 minute ). PS: Dar nu Destroy !

Multumesc, astept raspunsul unui moderator/administrator !
warn! (wak)
Grasule fata are dreptate, ai cam intrecut gluma ... radem glumim dar nu vb vulgar la adresa adminului. Si eu ma leg de Lori dar in limita bunului simt fara sa o jicnesc Smile pt este o domnisoara si am o mica educatie primita.
Personal as inchide topicul ( am acces la comanda asta dar nu sunt eu in masuara sa fac asta ) mi-as cere scuze fata de ea ....... :!:

PS : xplayer nu mai posta aiurea sa aduni cifre... "Posts: 160"
Defapt, lasa, nu-mi bat capul ! Rog un moderator/administrator sa stearga acest topic si sa nu fie luat in considerare !
Scuzati deranjul !
paaam paaaam parcă , lorri nu mai folosi destroy.ul aiurea, da-i gag, kick ,slay pana se plictiseşte!


Dau tc că o să va omorâţi cât de curând!


Gh0st, playa, zuzu verde păreri?
Bine iti fac, si eu is satul de grasu! Daca el crede ca nu e nesimtit facand ceea ce face, sa schimbe comunitatea, sa intre pe forumul cocalarilor sau manelistilor!
Lorri Drrea Wrote:in primul rand, grasu, tot serverul stie de "glumitele" tale proaste si chiar m-am plictisit sa ti le tot accept iar daca tu vrei sa numesti "te chis in freza" o gluma, atunci e problema ta. mi-am iesit din fire, mi-a pus capac "glumita" ta de astazi si ti-am dat destroy. nu-mi pare rau deloc, meritai cu DESAVARSIRE! :wink:
mersi.
Corect!