CS.U-S.RO

Full Version: REMOVE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
- numele adminului : watsuup
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : mnt.
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : Doarme pe el
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fisierulmeu.ro/43I4EQG3SV0N/super-dem.html">http://fisierulmeu.ro/43I4EQG3SV0N/super-dem.html</a><!-- m -->

- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat : REMOVE , strig de jumatate de ora ca are aim si el joaca linistit in continuuare
Salut ! Mie unu nu mi sa parut ca are aim ci wall cand iam facut poze nu mi le-a dat si iam dat ban 1 zi (1440 min )
Era si Dutzuuu si Justify pe sv cand ia-m cerut pozele si (super pustiul ) a zis ca joaca la sunet si eu iam dat ban in acel moment .

Am zis tot ce am avut de zis.

Nu mai am ce comenta .

Bafta !!
salut. multumim pentru atentie. din pacate, nu am putut sa imi dau seama de ceva concret din demo-ul postat. cat despre watsuup, din cate a postat, i-a dat pana la urma ban.



ai pro de la mine pentru admin daca simti ca vrei sa ajuti comunitatea, insa sincer iti spun ca presimt ca nu il vei avea pentru mult timp, si asta deoarece de cand te stiu ai fost un intepat. iti place sa te iei de oricine, sa fii mai presus decat ei, sa respecti legea. sa vedem daca asa vei proceda.
Asa ca dOk i-a si veziti de treaba ta si de jocul tau , imi pare rau ca am sters demo care i lam facut lu pustiu sa vezi ce wall avea nu aim cu ai zis tu

Bafta
mnt si dok mereu au ei ceva de comentat, criticat
verde Wrote:mnt si dok mereu au ei ceva de comentat, criticat

Lasal sa critice verde daca nu are ce sa faca altceva ca si pe server tot lafel face pe U+@ ca vezi ca ala are wall ala are aim numai el anunta cand se plictiseste si nu are ce face .

Am uitat sa ma prezint sunt watsuuup de pe server sa stie si dOk .

Bafta !!!
deci ... nu m-ati inteles .. mnt a facut aceasta reclamatie nu dok... eu , dok nu mai imi pot face cont pe forum ... si ma tin la curent de pe al lui mnt . se specifica si nick-ul cu care juca in acel moment .
: Vis-a-vis de uni admini ... nu ii critic , doar ca sunt cam inceti in executarea comenzilor / in a-si face datoria ...
Prefera sa mai faca un frag in loc sa rezolve problema anuntata pe U@.
Intentiile mele sunt bune si nu vreau sa fac nici un rau .. nu vreau sa starnesc o polemica, de am facut ceva gresit... imi cer scuzele de rigoare !

@mnt
nu ai vazut cv concret in demo? .. nu stiam ca e normal sa-ti tremure tinta in halul asta cand tragi. Nu mai incercati sa va aparati unul pe altul , oricum stiu ca am facut degeaba reclamatia pentru ca nu e prima ... si tot timpu adminul in cauza a fost iertat.Ai gresit , suportat consecintele.
mnt. Wrote:deci ... nu m-ati inteles .. mnt a facut aceasta reclamatie nu dok... eu , dok nu mai imi pot face cont pe forum ... si ma tin la curent de pe al lui mnt . se specifica si nick-ul cu care juca in acel moment .
: Vis-a-vis de uni admini ... nu ii critic , doar ca sunt cam inceti in executarea comenzilor / in a-si face datoria ...
Prefera sa mai faca un frag in loc sa rezolve problema anuntata pe U@.
Intentiile mele sunt bune si nu vreau sa fac nici un rau .. nu vreau sa starnesc o polemica, de am facut ceva gresit... imi cer scuzele de rigoare !

@mnt
nu ai vazut cv concret in demo? .. nu stiam ca e normal sa-ti tremure tinta in halul asta cand tragi. Nu mai incercati sa va aparati unul pe altul , oricum stiu ca am facut degeaba reclamatia pentru ca nu e prima ... si tot timpu adminul in cauza a fost iertat.Ai gresit , suportat consecintele.

ba mnt atunci cand o sa ai tu admin sa faci ce vrei tu ........... eu doar imi fac datoria asa cum stiu eu nu cum vrei tu daca nu iti convine fa cerere de admin sa iti dea admin administratorii si sa vad cat o sa il ai.... si sa ai tu ce activitate am eu momentand pe acest sv si cat tim am eu jucat fata de tn si daca nu ai observat ii dadusem ban pt wall ce mai vrei ??????

ps. Asi dori sa se dea locked la acest topic sa nu se mai lungeasca daca sunt de acord cu mine si : Administrators , Global moderators, Global Admins .
Si daca am gresit cu ceva o sa suport consecintele .

Multumesc pentru intelegere

O zi buna in continuare !!
ok , dati TC pentru ca oricum e facuta degeaba.
P.S: nu am nevoie sa ma integrez in comunitatea vstra , fac parte din alta mult mai buna Smile
mnt. Wrote:ok , dati TC pentru ca oricum e facuta degeaba.
P.S: nu am nevoie sa ma integrez in comunitatea vstra , fac parte din alta mult mai buna Smile

Bravo tie ..acum TC