CS.U-S.RO

Full Version: tre sa o ardem!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
tc



fac eu.
Sa fie treaba buna la gratar eu imi dorec: "avioane fumate, femei in ... goala, bautura, poker, mancare, pat, sex" !!!!


Eu sunt PRO gratar si PRO la tot ce se va stabili !!!!

PS: Gogo poate iti aud gura stii tu unde si stii tu cui :lol: :lol: :lol:
Ce tc ?Lasa pe asta asa ..daca mai vor sa discute ceva in legatura cu grataru ..si mai faci un topic unde persoanele amatoare de gratar sa bifeze un prezent ..si sa pui si detaliile ...
Locaţia după mine ar fi una ideala C.A Rosseti deoarece e uşor de ajuns pentru toata lumea!
wakkkK Wrote:Locaţia după mine ar fi una ideala C.A Rosseti deoarece e uşor de ajuns pentru toata lumea!
daca ramanem peste noapte LOCATIA IDEALA AR FI BUCIUM CABANUTE ..crede'ma ..nu se compara..asta daca e sa facem ceva calumea
Junkyard Wrote:
wakkkK Wrote:Locaţia după mine ar fi una ideala C.A Rosseti deoarece e uşor de ajuns pentru toata lumea!
daca ramanem peste noapte LOCATIA IDEALA AR FI BUCIUM CABANUTE ..crede'ma ..nu se compara..asta daca e sa facem ceva calumea



A fost si anu trecut faza cu ramasu peste noapte si n-au ramas cine stie ce , stiu ca e ideal, dar nu stiu cati ar ramane peste noapte, si in plus e mai greu de ajuns acolo, decat pe c.a rosseti ! dar acum cati ar fi dispusi sa ramana peste noapte !
wakkkK Wrote:
Junkyard Wrote:
wakkkK Wrote:Locaţia după mine ar fi una ideala C.A Rosseti deoarece e uşor de ajuns pentru toata lumea!
daca ramanem peste noapte LOCATIA IDEALA AR FI BUCIUM CABANUTE ..crede'ma ..nu se compara..asta daca e sa facem ceva calumea



A fost si anu trecut faza cu ramasu peste noapte si n-au ramas cine stie ce , stiu ca e ideal, dar nu stiu cati ar ramane peste noapte, si in plus e mai greu de ajuns acolo, decat pe c.a rosseti ! dar acum cati ar fi dispusi sa ramana peste noapte !
Data trecuta cand am ramas peste noapte eram cred ca vreo 9 ....ti se par asa putini ..e ok chiar..si de data asta iti zic eu ca iti vor ramane ..vor mai fi cei care vin cu masinile care vor lua si ei la bord o bere 2 ...si vor ramane ..se gasesc stai linistit
sunt de acord maxim cu cabanutele pe bucium Big Grin
e foarte fain acolo! hai, face-ti topicul ala Big Grin
locatia, data, ora, $$-ul necesar ? sa stiu cum imi iau liber de la munca Smile)
( scuzati lipsa pe forum )
Gestapo.HD Wrote:locatia, data, ora, $$-ul necesar ? sa stiu cum imi iau liber de la munca Smile)
( scuzati lipsa pe forum )
vezi ca s-a facut topic recent pe tema asta ..unde iti dai doar cu prezenta daca vii si daca stau peste noapte ..pt discutii suplimentare si nelamuriri revii aici
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/socializare/gr-tar-t7866.html">socializare/gr-tar-t7866.html</a><!-- l --> anuntaţi-vă !
mai trebe fete!!! lorri ia pune mana pe butoane si da niste apeluri :>:>
hai noroace! De acord CU rzr cu fetele (sa fie majore Smile)) ). Vin si eu daca nu am de sustinut licenta urmatoarea zi.
bunelu Wrote:hai noroace! De acord CU rzr cu fetele (sa fie majore Smile)) ). Vin si eu daca nu am de sustinut licenta urmatoarea zi.

lorri.. nu asculta toate prostiile.. eu accept si minore
presimt ca va iesi mortales :>:>
Pages: 1 2 3 4 5 6