CS.U-S.RO

Full Version: Ban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deci eu nu va inteleg de ce dati admin la toti paralelii care nu au nici o treaba cu jocul. Acum 5 min intru pe server sa ma joc si eu cu baietii. Jucam pe fy_snow. Si ma trezesc cu destroy de la [anu]cLa . Poze nu mi-a facut,banuiesc ca are demo. Deci daca pe snow dai un cap prin perete se primeste automat ban. Buna solutie. E a 3 reclamatie care o fac,ma intreb cate trebuie sa mai fac sa se convinga lumea ca nu am cod. Apropo parca am si slot pe server.
pe ce nume ai slot?
playa Wrote:pe ce nume ai slot?
iRoNNN
anu cla s-a cam pripit, l-am intrebat ce avea ironnn si a zis "mi s-a parut ca avea aim" Daca e sa luam cu mi s-a parut, asa taiem capu la multi. Jucam si eu in momentul ala si nu consider ca ironnn avea ceva, doar e fy snow ... plus ca are si steam.
nu avea iron nik, nici nu mai cer demo, ti-am scos accesele acum cla.. sorry prefer sa adminez singur sau sa ramana fara admin, decat toti prietenii mei si ai comunitatii sa ia ban..
DECI ATI FUGARIT PESTE 200 DE JUCATORI VALOROSI, CU BANURILE SI DESTROYURILE VOASTRE.
Vei avea admin doar atunci cand vei fin in primii 5 altfel nu mai fa cerere de marire sau repunere admin sau mai stiu eu ce inventeaza adminii..
Scoateti-mi si mie va rog banul. 79.115.141.244, apoi TC daca nu are ceva de obiectat.
iRoNNN Wrote:Scoateti-mi si mie va rog banul. 79.115.141.244, apoi TC daca nu are ceva de obiectat.
ti-am scos