CS.U-S.RO

Full Version: pentru lori
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
acestea sunt pozele care le-ai facut jucatorului minels in aceasta seara Smile
ceea ce s-a intamplat pe sv nu ma priveste, tu decizi ce ai de facut, pozele le-am atasat eu pt ca-mi este prieten vechi, intra pe sv dupa mine din lista steam, este un jucator f bun care nu foloseste cod etc, cu alte cuvinte prietenii mei sunt jucatori nu codati Tongue joc pe sv cu nick danutza.

[Image: atqfy1.jpg]

[Image: 169qjye.jpg]

[Image: 34ziyc6.jpg]

[Image: 30bh07l.jpg]

[Image: s5utsp.jpg]
fata da ce avataruri ai.. cum le gasesti?, in ceea ce priveste lorri.. nah..e lorri..de bucurie ca si-a schimbat numele...

.. cerem scuzele de rigoare, cu care deja jucatorii de pe cs.u-s.ro s-au obisnuit ...nush daca a primit ban ceva.. scotetii lui minels daca a primit ceva..
ghost, eu nu i-am facut lui lori o reclamatie, nu este cazul pt scuze (chiar daca apreciez), fata si-a facut treaba si ia dat ban pt ca minels la acea ora nu prea avea chef de dat poze(ceea ce nu e normal) si si-a permis si niste glume cu ea...eu am insistat sa-mi dea pozele sa le pun pe forum pt ca am considerat ca asa e normal.

iar referitor la lori, daca ceea ce spui tu acolo "de bucurie ca si-a schimbat numele" inseamna ce inteleg eu, atunci ii spun si eu felicitari Smile

si tinand cont ca stiu ca-ti plac avatarele mele, te anunt ca aveam candva o supercolectie, le-am mai imputinat intre timp (este un mod 'sadic' al meu de-a impinge lumea care nu ma cunoaste spre o parere negativa. si reusesc de fiecare data, chiar ma amuza)
salut Big Grin
i-am zis frumos si clar ca are 2 minute sa imi dea pozele .. a inceput sa faca glume .. juca in continuare si l-am asteptat pana la urma cam 5 minute dupa care i-am dat ban Smile nu-mi cer scuze pentru nimic deoarece am procedat cel mai corect , eu l-am asteptat pe om sa-mi dea pozele, nu mi le-a dat, pa si pussi :lol:
o zi buna! :*