CS.U-S.RO

Full Version: admini grasii
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ma dj imi pare rau de politica care o duci tu cu severu asta ..pur si simplu m-am saturat de cate destroy-uri iau de la toti prostii ...m-am saturat si sa fiu politicos ,m-am saturat si sa dau jdemii de explicatii ,da stiu eu sunt but de intru aici ... nu mai postez nici poze ca repet m-am saturat ...de fapt la ce plm mai scriu asta ? poate ca-s prea nervos ..daca dai prin zid gata ai wall ...daca faci vreo 4 buti la rand pe care recoilu ii bate grav gata ai silent etc ...ma vlad sau cum te-o chema lasa-te fratioare de sportu asta ca-ti spun eu ,n-ai nicio treaba...ti-am dat un hs prin perete gata ai trecut rpd spect si dai destroy ...btw vezi ca sunt cateva manuale bune pe net cu cs citeste-le poate inveti si tu ceva ..aaaa si sa-ti vand un tip ..pe snow mane da in toti peretii ca se duc gloantele :mrgreen: ....autograf nu-ti dau ca esti slab ...
Sa arunci cu ra.hat nu rezolva cu nimic. Cu toti avem scaparile nostre in a judeca un jucator. Daca se intampla in mod repetat atunci e o problema. Jucai cu numele tau cand ti-ai luat destroy? De la cati si care admini ti-ai luat destroy de cand joci pe acest server? de te-ai suparat asa tare. Idei de imbunatatire a nivelui de joc pe server s-au tot dezbatut dar de la discutie pana la aplicare e cale lunga, si plus ca multi avem principii si idei de morala, cat si de joc, diferite. Speram pe viitor totusi sa nu se mai repete unele greseli. Have a nice day Big Grin
salutare man !
ai jucat cu nick-ul de slot ? daca nu ... inseamna ca e altcineva in locul tau !
cu ce nick ai jucat ?
doar ti-am sugerat asta !
bafta la familie !


de cateva luni ai imunitate pe [anu.ro]xzz1t de ce nu joci cu imunitate ?
deci eu nu te cunosc, xyz sau cum te mai numesti, ori ceri scuze de la admini pentru postul de mai sus ori ai ban forum.
- have a nice fucking day -
apoi saracul om ia destroyuri si tre sa isi instaleze zilnic counterul si sa mai si ceara scuze la aia care il f.ut? Eu nu il cunosc, dar are dreptate la faza asta, omu sta si pe forum, chiar vad ca se implica. Eu zic ca omul asta nu mai intra pe server si nici pe forum...parerea mea... Smile
Ai slot .. joci de pe slot. El are slot + imunitate , deci daca ar avea bunul simt sa intre cu numele pe care are imunitate , atunci nu ar mai lua destroy.
de acord cu ZUZU Smile
playa , daca un om nu intra cu numele de slot , inseamna ca nu e acelasi caruia i-am dat slot cu imunitate pe server pentru a evita neplacerile astea !
bafta !
am inteles pe urma situatia, hmm mai ales ca are imunitate...hmm. Oricum vina la amandoi, si a lui ca nu joaca cu slot, dar si vina adminului ca da destroy aiurea la jucatorii bunicei!!
Deja devii plictisitor, dacă joci joaca cu slot,dacă nu ţi se va scoate , la urmatoarea reclamatie pe motiv ca n-ai nevoie de el.

o zi faină.