CS.U-S.RO

Full Version: De ce a traversat puiul autostrada?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
De ce a traversat puiul autostrada?

INVATATOARE DE SCOALA: - Pentru ca a vrut sa ajunga pe partea cealalta.
PROFESOR DE LICEU:- Chiar daca v-as explica, dragi mei dobitoci, tot n-ati intelege.
PLATON: - Pentru ca a mers in cautarea binelui si armoniei.
ARISTOTEL: - Este in natura puilor sa traverseze strazi.
KARL MARX: - Avea instabilitate istorica si dialectica.
MARTIN LUTHER KING: - I have a dream! Vad o lume in care toti puii vor fi liberi sa traverseze strazile fara sa fie chestionate motivele lor.
MOISE: - Si Dumnezeu a coborat din ceruri si a poruncit puilor: Traversati autostrazile! Si puiul a traversat-o, si toti s-au inveselit.
BILL CLINTON: - Puiul n-a traversat autostrada. Repet, puiul NU a traversat autostrada.
MAQUIAVELO: - Chestiunea este ca puiul a traversat autostrada. Cui ii pasa de ce? Faptul de a traversa autostrada justifica orice alt motiv.
FREUD: - Faptul ca te preocupa de ce puiul a traversat autostrada scoate in evidenta nesiguranta ta sexuala: Oedip Avicol.
BILL GATES: - Chiar acum am lansat in piata MSChicken 2000, care nu numai ca traverseaza autostrazile, ci pune oua, arhiveaza documentele importante si rotunjeste calculele Dvs.
DARWIN: - De-a lungul marilor perioade de timp, puii au fost selectionati natural de forma ca acum au o dispozitie genetica de a traversa autostrazile.
EINSTEIN: - Sigur puiul a traversat autostrada? Sau autostrada s-a deplasat pe dedesubtul lui?
ANDERSEN CONSULTING: - Iregularitatea partii autostrazii a puiului ii ameninta pozitia dominanta in marketing. Puiul se lovea de sfidari importante pentru a crea si a dezvolta competentele necesare pentru a crea si a infrunta competitivitatea pietei. Andersen Consulting, intr-o relatie de parteneriat cu clientul, a sprijinit puiul prin redesign a strategiilor lui de distributie fizica si a proceselor de implantare. Folosind metoda de integrare avicola (MIA), Andersen a ajutat puiul sa foloseasca abilitatile lui proprii, metodologia, cunoasterea, capitalul si experiente pentru a alinia mintea, procesele si tehnologia puiului in sprijinul strategiei lui globale in cadrul lucrarilor Gestiune
de Programe.
BUDDHA: A pune aceasta intrebare contrazice propria ta natura de pui.
PUBLICITATE DE PROFIL: Unde scrie "Puiul traverseaza autostrada" trebuia sa zici "Afacerile necurate ale lui Puiu".
TITULU DE ZIAR NATIONAL: Criza economica constrange puiul sa traverseze autostrada!
TITLU DE PAGINA 12: Puiul e gata!
REVISTA FEMEIA: Luminile amurgului se varsau peste campia solitara. O lumina. Un destin. O singuratate. Puiul a ridicat capul ca in cautarea unui raspuns la toate intrebarile sale. Nici o masina nu traversa la ora acea autostrada nr. 2, care uneste Filea de Jos cu Giurtelecul Hododului. Puiul a stiut atunci ca a ajuns momentul. Scuturandu-si amorteala penelor a mers hotarat, a pus un picior pe asfalt, pe urma altul, si altul, si altul (oare cate picioare are?). Mergea mandru. Stia ca se apropia sa reuseasca. Imposibilul. Se gandea la succes. La glorie. La faima. De aceea n-a vazut acel camion fara lumini. De acea n-a auzit zgomotul rablagit al motorului Roman.
LE MONDE: Les consequences pour les Balcanes sont encore a prevoir: un poulet est arrive a traverser la route sans blesures.
ZIARUL ADEVARULl: Basescu si puiul: obscurele coridoare al unei relatii improprii. Ce este in spatele afacerii autostrazilor? Informatie exclusiva: gainile si puisorii care primesc pe sub mana malai.Cine sunt cei care profita? Cititi ziarul de maine.
ACASA MAGAZIN: Toate intimitatea puilor: "Imi lipseste numai dragostea ca sa am un succes total".
SOFISTUL: Toti puii traverseaza autostrazile. Puiul a traversat autostrada. Puiul este in sine tot o autostrada.
EMIL CONSTANTINESCU: Concetateni, v-am prevenit: daca nu oprim puiul corupt acum o sa ajunga pana pe trotuarul de vizavi si va reduce credibilitatea tarii la parteneriatele cu Occidentul!
ION ILIESCU: Pentru ca e un pui de de taranist iresponsabil!
MARKO BELA: E un drept al minoritatii avicole.
PROIECT IMPSAT 2000: Inainte de a intreba orice, cititi norma ISO-PUI 2003 si dupa aceea sunati-ma. O puteti consulta pe Intranet.
SUPORT SERVICE(SRL service): Eu de aici nu vad sa se fi traversat strada. Resetati puiul si daca tot il vedeti ca traverseaza, formatati ouale sau trimiteti cineva din firma la cursurile noastre ($322 la cursul zilei plus TVA).
supertare playa, dar as fi preferat sa modifici "andersen consulting" cu "myconsult.info" fac aceiasi chestie amandoua doar ca pe noi una singura ne intereseaza :mrgreen: