CS.U-S.RO

Full Version: Server +1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
din cate am intzeles eu din coversatzie intre dj si catalina dupa conferintza de joi...ii k SAR PUTEA k sa se mai faca un server...poate doamne ajuta 2...si sa le tzina dj...am zis SAR PUTEA...si poate greshesc...si vreau sa stiu cam ce atzi preferaBig Grin...dak va fi cazu
ce treaba are wow cu cs?
pai wow nu ii world of warkraft??
si acuma faceti server de wow din cate stiu eu pe u-s se joaca cs nu wow

Guest

WAR.cLar.
playa Wrote:gata nu mai posteaza nimeni nimic. nu am facut sectiunea asta ca sa faceti ca la discutii libere sau mai stiu eu unde. sterg tot in 24h. terminati-o

gata lam mutat aici...putetzi postaTongue
eq :O:O:O Wrote:WAR.cLar.

si eu am zis la fel:X...doar sa fie lume...si dupa meciuri si etc...sa intre pe u-s...Big Grin...si poate asha face mai multa reclama la u-s...server: WAR u-s Steam Only....si aia care or fost la meci sa intre pe u-s:-"....mai strangem pers cu steamBig Grin...oriqm deja am un vis....sa strang multe pers...si sa vad serveru steam only si cu playeri 15/24 ore :X:X...si o sa imi dau tot interesu si sa ma straduiesc sa strangBig Grin...k dak o sa fie destui si bla bla...viatza mai ushoaraWink)Big Grin
waar Wink ... meciuri nu avem unde sa facem cu oameni de pe server.. + k vb lui evolve oamenii intra pe u-s dupa meci Big Grin
mahSmile)...la mine merge reclama non stopSmile)...name pe dc++ 'connect:cs.u-s.ro' totzi descarcaSmile)...is pe 20 de huburiSmile)...50 de GB shari...+ mirc inviter...10 huburi bot face reclama...pe: deva, hunedoara, iasi, bucureshti, romania, timishoara, alba, constantza, pitesiti si arad....primesc ban..pe pile il scot in 1 minSmile)..si continui 24 de ore reclama...si a 2-a zi o iau de la capatSmile)...si astea merg zi luminaBig Grin....+...name la steam dak latzi vazut...hi5....+ steamcomunitatea...65 de membrii...mai chem de pe steam k am destui la friendsBig Grin....in rest bafta all...orice se poate dak este vointza si interesWink

Guest

daca dati admine numai la adminii actuali dp u-s.e greuWink))
ce war man.... la kte meciuri se joak pe u-s :-J


mai bn incercam ceva nou de ex Gungame


dak e vb de meci se poate pune pass acolo pana se termina meciu k nu moare nimeni
d m XxX Wrote:ce war man.... la kte meciuri se joak pe u-s :-J


mai bn incercam ceva nou de ex Gungame


dak e vb de meci se poate pune pass acolo pana se termina meciu k nu moare nimeni

tu vorbesti dmx ? care dupa primul meci din campionat te-ai ofticat si te-ai retras!
eq :O:O:O Wrote:daca dati admine numai la adminii actuali dp u-s.e greuWink))

aia da...o sa fie admini si pe war si pe serv normal si la comun...catziva...da dak aduci tot tp oameni si asha pe war...la cat de fanatic te stiu euSmile) o sa iei si u probabil admin acolo


si dmx mai taci...zimi cu sa se joace meciuri dak NU AU UNDE?....sectiunea campionat o postat cineva k vrea meci AOT si HASH dak se poate....si nu so putut pt u-s ii server public si nu potzi da oamenii afara doar pt un meci...

si dak se face serer war...itzi zic eu k o sa i se scoale la unu...hai facem un 2v2 sau un 4v4.....si de pe server...de expl...ma supar eu zuzu playa si gogu...si ne bagam la un 2v2 pe longSmile)...sau mai is si altzii

dak se face war o sa se joace multe meciuri de clan...itzi garantez eu...si si mai multe mix-uri...asta itzi garanteaza eqSmile)
dmx..cand va incepe cupa(campionatul) crezi ca se vor jucam mecirile pe serverul public?? :O la ora meciului parca vad k sunt 20 pe server si incepem sa dam kick la ei Sad si asa se enerveza si nu mai intra deloc :|

Guest

daca faceti svr, si iau admin, stau non stop:-jSmile))))))))
Pages: 1 2 3